U vrlo dobroj pripremnoj utakmici izme─Ĺu Mraclina i Kurilovca nije bilo pobjednika. Doma─çin bez dosta odsutnih igra─Źa, a Kurilovec u svakom poluvremenu s jednom postavom. Gosti su ozbiljno zaprijetili u 14. minuti preko Crnova ─Źija je lopta zavr┼íila na pre─Źki doma─çeg gola. Pet minuta kasnije doma─çe vodstvo kada Juri─ç jednu povratnu loptu ─Éebre s nekih 12 metara sprema pod pre─Źku. Kurilovec je nivelirao rezultat u 28. minuti, uba─Źaj Peze s desne strane pred gol, na drugoj vratnici ne─Źuvani Bakula lagano loptu sprema u mre┼żu. Ve─ç na samom po─Źetku drugog dijela utakmice Kurilovec je preko Stojakovi─ça do┼íao u vodstvo, njegov odmjeren udarac s distance zavr┼íio je u lijevom kutu Dra┼żi─ça. U 66. minuti Kos nakon podu┼żeg driblinga poga─Ĺa vratnicu. Mraclin je poravnao sredinom druge dionice prekrasnim golom Maglai─ça. Prvo je loptom potegnuo Ivan Kos, podvalio je za Milatovi─ça koji povratnom loptom proigrava Maglai─ça, njegov udarac s nekih osamnaest metara neobranjivo zavr┼íava u gornjem lijevom kutu kurilove─Źkog golmana Halili─ça.

MRACLIN – KURILOVEC 2:2

SRC Nova graba. Sudac: ─îun─Źi─ç.

STRIJELCI: 1:0 – Juri─ç (19), 1:1 – Bakula (28), 1:2 – Stojakovi─ç (52), 2:2 – Maglai─ç (72).

MRACLIN: Crnolatec, Marjanovi─ç, Krznari─ç, J. Domitrovi─ç, B. Dandi─ç, ─Éebro, Maglai─ç, Vidovi─ç, Hajduk, Juri─ç, Milatovi─ç (jo┼í su igrali Dra┼żi─ç, V. Lu─Źi─ç, Debija─Ĺi i I. Kos). TRENER: Marijan Du┼żi─ç.

KURILOVEC: I┼íek, Alili, ─îurek, ─ćosi─ç, Zavr┼íki, Ku┼íec, Pezo, Mato┼í, Bakula, Crnov, Ivkovi─ç (II. poluvrijeme: Halili─ç, Cagani─ç, Drezga, Rado┼í, Ugbede, ─Éu─Ĺi─ç, Stojakovi─ç, Saiti, Badri─ç, Pu┼íi─ç, ┼Żupeti─ç). TRENER: Senad Haramba┼íi─ç.