U turopoljskom derbiju koji je bio borben, dinamičan i neizvjestan, Gradići i Mraclin podijelili su bodove, ali sva tri su mogla po prilikama pripasti i jednoj i drugoj momčadi. Mraclin je poveo iz akcije u 31. minuti kada je po desnoj strani loptom potegnuo Vjeko Lučić, proigrao je u šesnaestercu Igora Hajduka koji prsima smiruje loptu, dva koraka naprijed i poentiranje u desni vratarev kut. Domaća momčad nije dugo čekala na odgovor, akcija nije mirisala na gol kada je Toni Borovec s nekih dvadesetak metara pogodio u desni kut mraclinskog golmana. U nastavku utakmice nakon odmora gosti dolaze do vodstva. Duel Hajduka i Filipa Božića pred vratima domaćina, općenito neuvjerljiv sudac ove utakmice okvalificirao je jedanaestercom, koji je precizno izveo Ivan Kos za 1:2. Konačni rezultat 2:2 je postavio Pralas iz slobodnog udarca. Malo iskosa s desne strane, s ruba šesnaesterca spomenuti igrač spremio je loptu u gornji desni kut mladog mraclinskog vratara Pavlovića. Nakon poravnanja dvoboj potpuno otvorenog garada s obje strane, no ipak bez pobjedničkog gola.

IV. NL središte Zagreb B, 23. kolo

GRADIĆI – MRACLIN 2:2

Igralište Gradića. Gledatelja 100.
Sudac: Šoufek (Novska). Pomoćnici: Božiček (G. Gračenica) i Iličić (Bročice).

STRIJELCI: 0:1 – Hajduk (31), 1:1 – Borovac (38), 1:2 – I. Kos (51 – 11 m), 2:2 – Pralas (71).

GRADIĆI: Beblek, Vori, Cindrić, P. Posavec, Borovac, Pralas, Šuman (od 83. Fridrih), Cerovski, Božić, Ćaćić (od 46. Vojnić), Rajić. Trener: Igor Čagalj.

MRACLIN: Pavlović, Marjanović, Debijađi (od 72. Klarić), J. Domitrović, B. Dandić, Budimir, V. Lučić, Dadović (od 46. I. Kos), Milatović (od 80. Vidović), Hajduk, Kaurin. Trener: Goran Jelavić.