MRACLIN – BISTRA 4:1

SRC Nova graba. Gledatelja 70. Sudac: Vuković (Zelina). Pomoćnici: Kamenarić (Zagreb) i Kocek (Zelina).

STRIJELCI: 1:0 – Pastuović (45), 2:0 – Šimun (47), 3:0 – Hrženjak (50), 3:1 – Šutalo (85), 4:1 – Košković (90).

MRACLIN: Dražić, Krklješ, Čičak, Radanović, Ćevid (od 15. Pastuović), Debijađi, Prelec, Japec, A. Domitrović (od 73. Cvetnić), Hrženjak (od 68. Vrban), I. Kos. TRENER: –

BISTRA: Huskić, Jedvaj, Šutalo, Brezak, Kartelo (od 56. Vuković), Smolčić, Ujević, Kukec, Posavec, Đurđević, Žlebački. Trener: Bernard Gulić.

Pjesma kaze “jedan pravi Turopoljec nikad ne odustaje”, a tako je bilo i ovoga puta. Nakon neugodnog poraza sredinom tjedna, danas smo se vratili u pravom svjetlu. U Grabi je pala Bistra rezultatom 4:1.

6-IMG_9536-[158906]

Tijekom prvog poluvremena naši igrači imali su dvije dobre prilike, no za pogodak smo čekali zadnju minutu u prvom dijelu. Nakon nekoliko udaraca na vrata gostiju, te obrana njihova vratara, u petercu se najbolje snalazi Pastuović koji je natrčao na odbijenu loptu i pospremio je u mrežu.

Drugo poluvrijeme je krenulo idealno. Šimun izlazi sam na vratara, te ga majstorski prebacuje. Odmah nakon toga A. Domitrović  dobiva dobru loptu u prostor, zadržava je i odlaže za Hrženjaka, a ovaj topovskim udarcem sa 16 m iz kosa pogađa prvi kut vratara Bistre, koji nije ni stigao reagirati. Gosti smanjuju rezultat nakon kornera kada prizemna lopta završava u našim vratima. Pred kraj utakmice Vrban iz kosa izlazi sam na vratara gostiju, dobro puca, ali golman brani. Na odbijenu loptu nailazi Košković i pogađa s nekih 7 metara.

5-IMG_9531-[158905]

Bila je ovo odlična utakmica naših nogometaša koja nam daje snage za nastavak borbe. Sljedeća utakmica se igra u subotu protiv Klasa iz Mičevca. Bit će to jedna od ključnih utakmica ovog proljeća, a ovim vas putem sve pozivamo da nam se pridružite i pomognete ostvariti naš cilj.