U generalki za obje momčadi pred početak prvenstva Mraclin je na Staroj grabi ugostio Lomnicu. U prvom dijelu utakmice domaći nogometaši nisu iskoristili nekoliko zaista zrelih prilika – što zbog nepreciznosti, što zbog gostujućeg vratara Jerkovića, koji je sve skidao. U drugom dijelu tri gola Mraclina. U 60. minuti domaći su poveli, Matić je izbacio Kaurina na desnoj strani, a njegova asistencija pred gol gostiju za Hajduka završila je poentiranjem. Mraclin je podebljao vodstvo u 78. minuti, Borovac je odlično proigrao Cvetnića u gostujući šesnaesterac s desne strane, a niski udarac Cvetnića završio je u maloj mrežici suprotnog kuta. U samoj završnici je prošao po desnoj strani Grižić i pronašao u petercu Ivana Kosa, kome nije bilo teško pogoditi mrežu Žugaja za završnih 3:0.

MRACLIN – LOMNICA 3:0