U turopoljskom derbiju IV. NL središta Zagreb, novaci u ligi, vukovinski Ban Jelačić ugostili su susjedni Mraclin. Mreže su u prvih 45 minuta mirovale, ali bilo je situacija koje su mirisale na pogodak, posebno dvije velike prilike za Mraclin koje nije realizirao Josip Jurić. Pred kraj poluvremena igrač domaćih Miron Memić pogodio je gredu.

Sve najvažnije stvari dogodile su se u drugom poluvremenu. Već nakon dvije minute nastavka Vjeko Lučić je odlično okomicom uposlio Igora Hajduka koji izlaskom pred domaćeg vratara poentira za vodstvo Mraclina. U 65. minuti spomenuti asistent Lučić našao se u velikoj prilici “jedan na jedan” s golmanom Davorom Sakačom, koji je ipak spriječio da Mraclin okruni još jednim golom plodove dobre igre u tom razdoblju. Momčad Jelačića je u zadnjih petnaestak minuta opasno zaprijetila s nekoliko ozbiljnih udaraca, ali golman gostiju Patrick Crnolatec uspio je mrežu sačuvati neokrznutu. U jednoj polukontri Mraclina u 88. minuti po lijevom boku probio se Slavko Vidović do linije igrališta, te niskim i oštrim ubačajem u petercu pronašao Roberta Petravića koji je loptu zakucao u mrežu za konačnih 0:2.

BAN JELAČIĆ (V) – MRACLIN 0:2

Igralište u Vukovini. Gledatelja: 120. Sudac: Sučić. Pomoćnici: Sučec i Deverić (svi iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 0:1 – Hajduk (47), 0:2 – Petravić (88).

BAN JELAČIĆ (V): Sakač, Rovišan, Landeka (od 56. Harambašić), Krasnić (od 75. Matić), Maslač, Karaula, M. Nikić, Milatović (od 56. Augustić), Memić, Čumpek, Smolković. TRENER: Stefan Rajić.

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović, Krznarić, J. Domitrović, B. Dandić, V. Lučić (od 81. Petravić), Jurić (od 71. Vidović), Klarić (od 56. Debijađi), Kaurin (od 81. Koleš), Đebro (od 71. Kapac), Hajduk. TRENER: Marjan Dužić.