Nakon Jastrebarskog, Topuskog i treće ovojesensko gostovanje – u Hrastju – za igrače Mraclina i trenera Tomislava Škrinjarića bilo je izuzetno uspješno. Novom pobjedom  nakon sedam utakmica momčad Mraclina trenutno zauzima visoko 2. mjesto iza vodeće Svete Nedelje.
Već u 17. minuti Mraclin je poveo, Toni Borovec je lijepo izbacio Filipa Dianeževića u priliku koji pogađa kraj domaćeg vratara Rozića. Nije se dugo čekalo na podebljanje rezultata, nakon kornera u 24. minuti pred golom Croatije u gužvi je najprisebniji mraclinski stoper Josip Domitrović koji špicom kopačke loptu šalje u domaću mrežu. U drugom poluvremenu samo jedan gol, a moglo ih je biti i puno više prema prilikama Mraclina pred golom skromne domaće momčadi. U 64. minuti Toni Borovac lijepo je udesno izbacio Ivana Kaurina čiji izlazak pred golmana domaćih završava poentiranjem u suprotan kut za konačnih 0:3.