Dana 9. srpnja 2018. godine s početkom u 20.00 sati u Društvenom domu u Mraclinu građanin Krešo Hubak održati će još jednu tribinu o Planu gospodarenja otpadom, kojim se pokušava proširiti postojeće odlagalište otpada i uvesti odlaganje opasnog otpada u naše selo. Bit ćete upoznati s pravnim koracima koji se poduzimaju u cilju da se osujeti takvo ponašanje Grada Velike Gorice i gradonačelnika Barišića.


Discover more from MRACLIN.HR

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.