Obrezina – U borbenoj i zanimljivoj utakmici Mraclin je poveo u prvom poluvremenu iz kaznenog udarca, precizan s bijele to─Źke bio je Ladislav Rogini─ç. U drugoj polovici dvoboja neizvjesno je bilo na obje strane. U 78. minuti sjevnula je kontra Mraclina preko Ivana Kosa koji je uputio sna┼żan udarac u vrata doma─çih koji golman Dominik Tre┼í─Źec neutralizira odbijancem. Odbijena lopta dolazi do Brune Augusti─ça najboljeg strijelca mraclinske mom─Źadi, koji sa desetak metara ne grije┼íi. Intenzitet utakmice tada je znatno pao, no Mraclin je uspio sti─çi do jo┼í jednog gola. U 83. minuti Josip Juri─ç je s lijeve strane odli─Źnom asistencijom prona┼íao Petra Bartoli─ça u blizini gola, koji se odli─Źno sna┼íao i pogodio za kona─Źnih 0:3.

MLADOST (O) – MRACLIN 0:3

ŠRC Obrezina. Gledatelja 100.
Sudac: Kokot (Vrbovec). Pomo─çnici: ─îerkez i Crnoja.

STRIJELCI: 0:1 – Rogini─ç (35 – 11 m), 0:2 – Augusti─ç (78), 0:3 – Bartoli─ç (83).

MLADOST (O): Tre┼í─Źec, Martini─ç, Peri─ç (od 81. Jeli─ç), M. Tadi─ç, Sejfovi─ç, Crepulja, Peri┼ía, Zrn─Źi─ç (od 66. J. Tadi─ç), Muslija (od 46. Kuhar), ┼áor┼ía (od 76. S. Tadi─ç), Smaji─ç (od 46. Antolovi─ç). TRENER: Josip Tadi─ç.

MRACLIN: Dra┼żi─ç, Petravi─ç (od 89. A. Doliba┼íi─ç), J. Domitrovi─ç, M. Kos, Desput, J. Doliba┼íi─ç, Bartoli─ç (od 85. J. Cvetni─ç), Juri─ç (od 89. Cota), Augusti─ç (od 84. Gudura┼í), Rogini─ç, I. Kos (od 89. Golubi─ç). TRENER: Marko Pancirov.