Samobor je opravdao ulogu favorita na mraclinskoj Grabi, jer je domaća momčad bez bitnih igrača (Milatović i Hajduk) djelovala gotovo bezopasno. Inicijativniji gosti poveli su u 34. minuti iz akcije u kojoj je njihov igrač Husinec ostao sam u Å”esnaestercu na lijevoj strani. ā€œUÅ”etaoā€ se prema golu pogodivÅ”i nisko u suprotan kut. Nekoliko minuta kasnije iskusni Å tulec na proigravanje suigrača izbio je pred domaćeg vratara Marića, u takvim prigodama spomenuti igrač ne grijeÅ”i. Mraclinska velika prilika iz 44. minute otiÅ”la je u nepovrat jer nakon kornera te udarca glavom Vidovića iz peterca lopta je zavrÅ”ila tik uz prečku. Ravnopravna igra na terenu trajala je gotovo pola sata u drugom dijelu. Jedna loÅ”e izbijena lopta domaćih iz 76. minute zavrÅ”ila je kod Å tuleca koji asistira Brdeku za 0:3. Gotovo dva identična gola postižu Samoborci u dvije minute iz kornera, ubačaj u peterac, loÅ”a procjena domaćeg vratara te suigrača iz obrane omogućuju Å tulecu i Husincu poentiranja glavom za konačnih 0:5.

IV. NL srediŔte Zagreb, 12. kolo

MRACLIN – SAMOBOR 0:5
Mraclin. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sudac: Šoufek 6 (Međurić). Pomoćnici: Dabrović (Voćarica) i Jovanović (Novska).
STRIJELCI: 0:1 – Husinec (34), 0:2 – Å tulec (38), 0:3 – Brdek (76), 0:4 – Å tulec (79), 0:5 – Husinec (80).
MRACLIN: Marić, Petravić, J. Domitrović, Skrbin, Vidović (od 73. Dadović), Onić (od 73. L. Golubić), Jurić, Klarić (od 67. Å ikić), B. Dandić (od 67. L. Kos), KoleÅ” (od 46. J. Cvetnić), Roginić. TRENER: Damir Milanović.
SAMOBOR: Å tefković, TuÅ”ek, Novoselec (od 82. Severec), Čerkez (od 46. GuliÅ”), Milas (od 82. Ibrahimović), Å tulec, AÅ”anin (od 80. Vujić), BiŔćan (od 46. Krajačić, od 82. Grgečić), Gluić, Brdek, Husinec. TRENER: Stjepan BaÅ”ić.

Foto-galerija: Vitomir Å tuban