Po prohladnom vremenu na rugvičkom travnjaku, u posljednjem jesenskom kolu domaća momčad Rugvice Save samo je u prvom poluvremenu dobro parirala gostima iz Mraclina. Od samog početka dvoboja Mraclin je preuzeo inicijativu, a u 7. minuti zicer nije iskoristio Hajduk, no u 15. minuti spomenuti golgeter prvo se na dvadesetak metara oslobodio dvojice čuvara te izlaskom na golmana rutinirao pogodio domaću mrežu. Domaći su ozbiljnije zaprijetili u 27. minuti preko Lovića čiji opasan udarac pod gredu golman Dražić odbija u korner. Na suprotnoj strani također se iskazao domaći vratar Vidović kada je obranio udarac Lučiću u 40. minuti. Igrači Rugvice najbliže pogotku bili su iz kontre u 42. minuti, ali njihov napadač Škegro pucao je tik uz vratnicu, baš kao i Hajduk za goste u 44. minuti.

U drugom dijelu utakmice igra se razvijala samo u jednom smjeru, prema golu Rugvice, a u samo osam minuta, od 62. do 70. minute pobjednik je bio riješen. Da Hajduk pogađa i iz slobodnih udaraca pokazao je za 0:2 prebacivši domaćeg vratra iskosa s lijeve strane u suprotan kut. Također je kod trećeg gola mraclinski golgeter asistirao Juriću koji s nekih desetak metara zakucava za 0:3. Da je kralj šesnaesteraca koji neumoljivo trese mreže protivnika Hajduk je pokazao trećim golom na utakmici, prebačena je domaća obrana, izlaz na vratara, koji mu prvi udarac teškom mukom brani, ali kratki odbijanac Hajduk ipak sprema u mrežu.

Zadnjom jesenskom pobjedom momčad Mraclina prezimit će na 4. mjestu poretka IV. NL središta Zagreb – skupine B, najbolji strijelac lige je Igor Hajduk s 12 postignutih pogodaka. Bila je to zanimljiva i kvalitetna polusezona, bilo je dobrih i loših stvari, ali više onih pozitivnih, premda se – kako kažu u mraclinskoj upravi – uvijek može bolje i više.

IV. NL središte Zagreb, 15. kolo

RUGVICA SAVA – MRACLIN 0:4

RUGVICA. Igralište ŠRC Rugvica. Gledatelja 40.
Sudac: Dikić (Voloder). Pomoćnici: Pezić i Baneković (oba iz Kutine).

STRIJELCI: 0:1 – Hajduk (15), 0:2 – Hajduk (62), 0:3 – Jurić (67), 0:4 – Hajduk (70).

RUGVICA SAVA: Vidović (od 46. Andrijanić), Kralj (od 72. Brtan), Markić, Jagodin, Agatić, Pavlić (od 77. Jakovljević), M. Mizan (od 77. Gudelj), Škegro (od 46. Noršić), Lepotinec, Lović (od 72. K. Mizan), Mikulić. TRENER: Emanuel Benković.

MRACLIN: Dražić, Marjanović, Krznarić, J. Domitrović, B. Dandić (od 60. Budimir), V. Lučić (od 72. Vidović), Klarić, Jurić, Koleš (od 60. Debijađi), Hajduk, Milatović (od 72. Dadović). TRENER: Marijan Dužić.