Po prohladnom vremenu na rugvi─Źkom travnjaku, u posljednjem jesenskom kolu doma─ça mom─Źad Rugvice Save samo je u prvom poluvremenu dobro parirala gostima iz Mraclina. Od samog po─Źetka dvoboja Mraclin je preuzeo inicijativu, a u 7. minuti zicer nije iskoristio Hajduk, no u 15. minuti spomenuti golgeter prvo se na dvadesetak metara oslobodio dvojice ─Źuvara te izlaskom na golmana rutinirao pogodio doma─çu mre┼żu. Doma─çi su ozbiljnije zaprijetili u 27. minuti preko Lovi─ça ─Źiji opasan udarac pod gredu golman Dra┼żi─ç odbija u korner. Na suprotnoj strani tako─Ĺer se iskazao doma─çi vratar Vidovi─ç kada je obranio udarac Lu─Źi─çu u 40. minuti. Igra─Źi Rugvice najbli┼że pogotku bili su iz kontre u 42. minuti, ali njihov napada─Ź ┼ákegro pucao je tik uz vratnicu, ba┼í kao i Hajduk za goste u 44. minuti.

U drugom dijelu utakmice igra se razvijala samo u jednom smjeru, prema golu Rugvice, a u samo osam minuta, od 62. do 70. minute pobjednik je bio rije┼íen. Da Hajduk poga─Ĺa i iz slobodnih udaraca pokazao je za 0:2 prebaciv┼íi doma─çeg vratra iskosa s lijeve strane u suprotan kut. Tako─Ĺer je kod tre─çeg gola mraclinski golgeter asistirao Juri─çu koji s nekih desetak metara zakucava za 0:3. Da je kralj ┼íesnaesteraca koji neumoljivo trese mre┼że protivnika Hajduk je pokazao tre─çim golom na utakmici, preba─Źena je doma─ça obrana, izlaz na vratara, koji mu prvi udarac te┼íkom mukom brani, ali kratki odbijanac Hajduk ipak sprema u mre┼żu.

Zadnjom jesenskom pobjedom mom─Źad Mraclina prezimit ─çe na 4. mjestu poretka IV. NL sredi┼íta Zagreb – skupine B, najbolji strijelac lige je Igor Hajduk s 12 postignutih pogodaka. Bila je to zanimljiva i kvalitetna polusezona, bilo je dobrih i lo┼íih stvari, ali vi┼íe onih pozitivnih, premda se – kako ka┼żu u mraclinskoj upravi – uvijek mo┼że bolje i vi┼íe.

IV. NL središte Zagreb, 15. kolo

RUGVICA SAVA – MRACLIN 0:4

RUGVICA. Igralište ŠRC Rugvica. Gledatelja 40.
Sudac: Diki─ç (Voloder). Pomo─çnici: Pezi─ç i Banekovi─ç (oba iz Kutine).

STRIJELCI: 0:1 – Hajduk (15), 0:2 – Hajduk (62), 0:3 – Juri─ç (67), 0:4 – Hajduk (70).

RUGVICA SAVA: Vidović (od 46. Andrijanić), Kralj (od 72. Brtan), Markić, Jagodin, Agatić, Pavlić (od 77. Jakovljević), M. Mizan (od 77. Gudelj), Škegro (od 46. Noršić), Lepotinec, Lović (od 72. K. Mizan), Mikulić. TRENER: Emanuel Benković.

MRACLIN: Dra┼żi─ç, Marjanovi─ç, Krznari─ç, J. Domitrovi─ç, B. Dandi─ç (od 60. Budimir), V. Lu─Źi─ç (od 72. Vidovi─ç), Klari─ç, Juri─ç, Kole┼í (od 60. Debija─Ĺi), Hajduk, Milatovi─ç (od 72. Dadovi─ç). TRENER: Marijan Du┼żi─ç.