U samo tri dana momčad Mraclina odigrala je dvije vrlo raspucane utakmice, pet komada zabili su igrači Mraclina Jaski u nedjelju, a već u srijedu gosti iz Novske su s Grabe ispraćeni četvorkom.

Mraclin je napadački otvorio utakmicu, već u 10. minuti veliki ziceri Hajduka i Dianeževića, istaknuo se Libertasov vratar Ivica Huska. Dobro se branila gostujuća momčad, ali ipak u 31. minuti spomenuti vratar je kapitulirao poslije udarca s distance Filipa Dianeževića, kada mu je lopta kroz noge ipak završila iza gol-linije. Novljani su motiviranije ušli u drugu dionicu i samo nakon desetak minuta nivelirali su rezultat, na desnoj strani šesnesterca iz ubačaja je lijepo loptu primirio Marko Filipović te pogodio u suprotan kut Crnolateca. Gostujući pritisak trajao je gotovo dvadesetak minuta, smirio ga je mraclinski napadač Ivan Kos. Nakon kornera u 65. minuti glavom iz gužve pred golom, loptu je smjestio u malu mrežicu za novo vodstvo Mraclina. Novljani su tražili novo poravnanje, snove o takvom scenariju srušio je Domagoj Matić,  primio je odlično upućenu loptu  u gostujući šesnaesterac, zaobišao vratara te rutinirano poentirao. U samoj završnici dvoboja iskusni Igor Hajduk na centru je oduzeo loptu protivniku, bijeg prema protivničkom golu gdje zaobilazi golmana koji ga ruši. Naravno, Hajduk je izborio i realizirao penal za konačnih i zasluženih 4:1.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB B, 3. kolo

MRACLIN – LIBERTAS 4:1

SRC Nova graba. Gledatelja 80.
Sudac: Kršak (Donja Zelina). Pomoćnici: Štulec (Donja Zdenčina) i Holetić (Sveti Martin pod Okićem).

STRIJELCI: 1:0 – Dianežević (31), 1:1 – Mar. Filipović (55), 2:1 – I. Kos (65), 3:1 – Matić (80), 4:1 – Hajduk (90 – 11 m).

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović, J. Domitrović, Rajić, B. Dandić, Borovec, Rakas (od 56. Matić), Dianežević (od 88. J. Cvetnić), Harambašić (od 48. I. Kos), Hajduk, Godinić (od 56. Smolković). TRENER: Tomislav Škrinjarić.

LIBERTAS: Huska, Barišić, Mijadžiković, V. Crnojević (od 46. Ivičić), M. Crnojević, Šakić (od 75. Lipovac), Mudri-Brežni (od 46. Mar. Filipović), Kovačević (od 46. Mat. Filipović), Đusi, Verić, Knežević. TRENER: Boris Horvat.