U ponedjeljak 19. prosinca u PŠ Mraclin učenici od prvog do četvrtog razreda pripremili su priredbu koju su uvježbali sa svojim učiteljicama, te izveli pred svojim roditeljima i ostalim uzvanicima. Na početku priredbe djecu je pozdravio ravnatelj škole g. Damir Bedić, a nakon njega s par riječi i zamjenik gradinačelnika prof. Stjepan Kos te predsjednica MO gđa. Sandra Crnić. Kako se bliži Božić djeca su priredbu, dobrim djelom, izveli u božićnom duhu, te otpjevali nekoliko božićnih pjesama. Nakon završetka priredbe prvoškolci – i njihovi roditelji – pripremili su nam malu zakusku u gornjoj učionici.


Discover more from MRACLIN.HR

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.