U noćnim uvjetima, pod rasvjetom na mraclinskoj Staroj grabi prvu pripremnu utakmicu odigrali su domaćin Mraclin kontra susjeda, buÅ”evskog Poleta. Prije početka minutom Å”utnje odana je počast stradalom mraclinskom igraču Petru Bartoliću. Na terenu borbeno i rastrčano. Gosti su do poluvremena dva puta vodili, Å”to su domaći anulirali. U drugom dijelu vidjeli smo rotacije u momčadima. Iako je bilo prilika na obje strane igrači Mraclina bili su neÅ”to konkretniji Å”to pokazuju dva gola viÅ”e u Poletovoj mreži.

MRACLIN – POLET (B) 4:2
MRACLIN. IgraliÅ”te Stara graba – noćna utakmica. Gledatelja 20. Sudac: Bratković (Velika Gorica).
STRIJELCI: 0:1 – Å estak (1), 1:1 – Hajduk (21), 1:2 – Župetić (27), 2.2 – Roginić (34), 3:2 – Hajduk (60), 4:2 – Roginić (84).
MRACLIN: Crnolatec, Petravić, B. Dandić, J. Domitrović, Debijađi, Onić, Vidović, Roginić, Kaurin, Milatović, Hajduk (joÅ” su igrali: Dražić, Jurić, J. Cvetnić, KoleÅ”, Klarić, Babić, D. Golubić). TRENER: Damir Milanović.
POLET (B): Kompes, Brajković, Vukadin, Stuparić, Pejak, Å krtić, JuÅ”ić, Å estak, Župetić, Zagorec, MatuÅ”in (joÅ” su igrali: Bradić, Đuretić, Janječić, Sučić, JanuÅ”ić, Radovanović, Bobesić). TRENER: Mario PaviÅ”a.

Foto-galerija: Vitomir Å tuban