U noćnim uvjetima, pod rasvjetom na mraclinskoj Staroj grabi prvu pripremnu utakmicu odigrali su domaćin Mraclin kontra susjeda, buševskog Poleta. Prije početka minutom šutnje odana je počast stradalom mraclinskom igraču Petru Bartoliću. Na terenu borbeno i rastrčano. Gosti su do poluvremena dva puta vodili, što su domaći anulirali. U drugom dijelu vidjeli smo rotacije u momčadima. Iako je bilo prilika na obje strane igrači Mraclina bili su nešto konkretniji što pokazuju dva gola više u Poletovoj mreži.

MRACLIN – POLET (B) 4:2
MRACLIN. Igralište Stara graba – noćna utakmica. Gledatelja 20. Sudac: Bratković (Velika Gorica).
STRIJELCI: 0:1 – Šestak (1), 1:1 – Hajduk (21), 1:2 – Župetić (27), 2.2 – Roginić (34), 3:2 – Hajduk (60), 4:2 – Roginić (84).
MRACLIN: Crnolatec, Petravić, B. Dandić, J. Domitrović, Debijađi, Onić, Vidović, Roginić, Kaurin, Milatović, Hajduk (još su igrali: Dražić, Jurić, J. Cvetnić, Koleš, Klarić, Babić, D. Golubić). TRENER: Damir Milanović.
POLET (B): Kompes, Brajković, Vukadin, Stuparić, Pejak, Škrtić, Jušić, Šestak, Župetić, Zagorec, Matušin (još su igrali: Bradić, Đuretić, Janječić, Sučić, Janušić, Radovanović, Bobesić). TRENER: Mario Paviša.

Foto-galerija: Vitomir Štuban