┼Żupanijski Kup o─Źito nije bio u fokusu mraclinske mom─Źadi, ┼íto pokazuje i igra─Źka postava. Trener Marijan Du┼żi─ç nije koristio nekoliko bitnih igra─Źa, a priliku su dobili igra─Źi s manjom minuta┼żom u dosada┼ínjem dijelu prvenstva. Pro┼ílogodi┼ínji pobjednici ┼żupanijskog Kupa, vi┼íerangirana mom─Źad Save iz Strmca Samoborskog, relativno lako je pro┼íla kroz Mraclin, u utakmici bez velikog borbenog ┼żara. Gosti su do┼íli po pobjedu koju su ostvarili bez previ┼íe muke. Sve je rije┼íeno u drugom poluvremenu, u 49. minuti uba─Źaj s desne strane Grofelnika na drugu vratnicu, glavom u mre┼żu sprema Plojovi─ç-Beri┼ía. Isti igra─Ź u 71. minuti iz slobodnog udarca s nekih dvadesetak metara, uz pomo─ç doma─çeg ┼żivog zida vara Dra┼żi─ça za kona─Źnih 0:2.