Županijski Kup očito nije bio u fokusu mraclinske momčadi, što pokazuje i igračka postava. Trener Marijan Dužić nije koristio nekoliko bitnih igrača, a priliku su dobili igrači s manjom minutažom u dosadašnjem dijelu prvenstva. Prošlogodišnji pobjednici županijskog Kupa, višerangirana momčad Save iz Strmca Samoborskog, relativno lako je prošla kroz Mraclin, u utakmici bez velikog borbenog žara. Gosti su došli po pobjedu koju su ostvarili bez previše muke. Sve je riješeno u drugom poluvremenu, u 49. minuti ubačaj s desne strane Grofelnika na drugu vratnicu, glavom u mrežu sprema Plojović-Beriša. Isti igrač u 71. minuti iz slobodnog udarca s nekih dvadesetak metara, uz pomoć domaćeg živog zida vara Dražića za konačnih 0:2.