MRACLIN – LUKAVEC 2:1
U drugoj pripremnoj utakmici momčad Mraclina pobijedila je tvrde Lukavčane minimalnim rezultatom. U uvodnom dijelu utakmice gosti su imali dvije velike prilike koje nisu urodile plodom zahvaljujući prisebnosti domaćeg vratara Sony Boy Dražića. U 20. minuti susreta za vodstvo 1:0 lijepim golom sa osamnaestak metara neobranjivo je pogodio Pastuović u lievi kut gola gostiju.
Sredinom druge dionice domaća momčad je podebljala rezultat, iz brzog kontranapada Ivan Kos se probio po desnom boku i izlaskom na golmana Lukavca loptu je plasirao u dalji kut. Nakon vodstva momčad Mraclina je pala u igri kada je bila bezopasna i samo se čekala “kapitulacija”. Da se to ne dogodi najzaslužniji je vratar Dražić koji u 75. minuti skida gostima jedanaesterac, no ipak u 80. minuti gostujući igrač Augustić uspijeva što nisu njegovi suigrači prije, poentira iza leđa najboljeg na terenu Dražića.
Prvo ime momčadi Mraclina golman Dražić opet vadi svoju momčad jer poslije gostujućeg gola skinuo je još dvije velike prilike i nije Lukavčanima dozvolio barem poravnanje rezultata.
MRACLIN. Stara graba. Gledatelja 40. Sudac: Bratković (Velika Gorica).
STRIJELCI: 1:0 – Pastuović (20), 2:0 – I. Kos (65), 2:1 – Augustić (80).
MRACLIN: Dražić, D. Rus, J. Domitrović, Radanović, Blagušević, Japec, Vrban, Šimun, A. Domitrović, Hrženjak, Pastuović (još su igrali: I. Kos, Janječić, Debijađi, Cvetnić, Lešković). TRENER: Božo Šešina.
LUKAVEC: N. Borković, Maslač, Sedmak, T. Borković, J. Grdenić, K. Celčić, Janus, Drk, L. Borković, Augustić, Grdenić (još su igrali: J. Borković, M. Došen, J. Došen, J. Celčić, Huzjak, Fisl, Mešić). TRENER: Ivica Senzen.