Već na samom otvaranju utakmice Kurilovec je došao do vodstva iz lijepo izrađene akcije koju na asistenciju Elijaha završava Sedlaček. Poklon loptu domaćeg vratara Dražića u noge Elijah nije propustio za 0:2. Do kraja poluvremena za Mraclin neiskorištena šansa Hajduka, a Dianežević je pogodio stativu. U drugom poluvremenu prečka gostiju, ali Mraclin na terenu inicijativniji te izrazito opasniji, s puno više prilika, iz kojih ni jedna lopta nije završila u mreži gostiju.

MRACLIN – KURILOVEC 0:2

SRC Nova graba. Gledatelja 50. Sudac: Ivan Mirenić (Velika Gorica).

STRIJELCI: 0:1 – Sedlaček (2), 0:2 – Elijah (10).

MRACLIN: Dražić, Marjanović, J. Domitrović, Rajić, B. Dandić, Rakas, Borovec, Dianežević, J. Cvetnić, Hajduk, Godinić (još su igrali: Pavlović, Smolković, Kaurin, I. Kos, Vidović). TRENER: Damir Milanović.

KURILOVEC: Tor, Bolješić, Milković, Kušec, Šarić, Ćosić, Turkalj, Sedlaček, Caganić, Elijah, Pušić (još su igrali: Pervan, Blagojev, Bakula, Župetić, Drezga, Čurek, Žlebečić, Badrić). TRENER: Stjepan Bašić.

Foto galerija: Vitomir Štuban