U prvoj pripremnoj utakmici našeg kluba, koja je odigrana u Velikoj Gorici na umjetnoj travi, seniori su zabilježili pobjedu nad susjedima iz Vukovine.
Trener Nino Matković nije imao velik izbor igrača, jer je – prema riječima predsjednika Vukašinca – zbog osobnih obveza nekolicina opravdano izostala. Ipak zahvajujući razigranosti najboljeg pojedinca na terenu Ivana Šandora zabilježena je pobjeda.

Za vodstvo 1:0 zaslužan je Matija Šimun koji je iskoristio nespretnost golmana Jelačića i pogodio iz blizine. Spomenimo da je dvostruki strijelac naše momčadi Šandor uz dva gola i dva puta uzdrmao vratnicu protivnika. U ranom nastavku poslije odmora, s lijeve ivice kaznenog prostora vrhunski je prebacio izašlog golmana.
Gotovo sa identičnog mjesta dvadesetak minuta prije kraja pogodio je suprotan kut gola momčadi iz Vukovine za konačan rezultat – 3:0.

MRACLIN – BAN JELAČIĆ 3:0

VELIKA GORICA 5. siječnja 2017. Gradski stadion, igralište sa umjetnom travom.
Gledatelja 30. Sudac: Sejdinović.

STRIJELCI: 1:0 – Šimun (35), 2:0 – Šandor (53), 3:0 – Šandor (68).

MRACLIN: Dražić, V. Štuban, M. Kos, J. Domitrović, Ćevid, Bobesić, Šimun, Šandor, Starčević, Čičak, Onić (još je igrao V. Galeković). TRENER: Nino Matković.

BAN JELAČIĆ: Kruno Šipušić, Šanović, Kovačević, Hmelina, Horvat, Biljan, Matejčić, Hrkovac, Matković, Kriste, Sokol (još su igrali: Debijađi, Krešo Šipušić, Igrec, Panić). TRENER: Mladen Arbanas.