MRACLIN – Igralište Nova graba, 16. travnja 2016.

MRACLIN – DINAMO HIDREL 1:2 (0:2)
Strijelac: Bartolić

Bez nekoliko bitnih igrača, koji nisu nastupali zbog ozljeda, kadeti Mraclina doživjeli su prvi poraz na domaćem terenu u ovoj polusezoni.

2-IMG_9381-[71836]

U početnom dijelu utakmice gosti mnogo bolji te je nakon nekoliko minuta domaći golman skrivio penal koji gosti realiziraju. Potom loša reakcija obrane koja ne uspjeva napraviti ofsajd-zamku te gosti dolaze na 2:0. No, nakon konzultacija na poluvremenu domaći se bude. Bolja igra te presing rezultiraju golom Bartolića, a nakon dodatnog pritiska Bartolić, nakon ubačaja Kuzmića iz slobodnog udarca, ponovo posprema loptu u mrežu. No sudac Marinčević, nakon konzultacije s pomoćnikom, poništava gol zbog navodnog zaleđa.Pritisak domaćina jača, gosti se brane kako znaju, sve do zadnjeg zvižduka suca Marinčevića, koji nije nadoknadio višeminutni prekid zbog izbacivanja jednog gledatelja iz igrališta.

3-IMG_9393-[71837]

Čestitke gostima na pobjedi te svim igračima na borbenoj igri, no svima nam je žao što se nakon utakmice više priča o sudačkoj trojci nego o samoj utakmici i poštenom naporu mladih igrača da ostvare rezultat.