Ponovno okupljanje juniora┬áMraclina bilo je pun pogodak. U trena┼żni proces krenulo se u kolovozu, a kako to ve─ç biva, neki su se igra─Źi iz opravdanih razloga priklju─Źili poslije. Kroz sezonu u selekciji juniora treniralo je sedamnaest igra─Źa. Jesenski dio sezone mom─Źad Mraclina zavr┼íila je na diobi druge pozicije na tablici, sa 22. osvojena boda, kao i mom─Źadi Turopoljca┬ái Bune. Liga juniora – jug broji jedanaest klubova. Odigrano je deset utakmica u kojima je mom─Źad Mraclina zabilje┼żila sedam pobjeda, jedan nerije┼íeni rezultat te dva poraza. Ekipa juniora u svojim redovima ima i prvog strijelca Lige Dominika ┼áafrani─ça sa sedamnaest postignutih golova. Valja spomenuti jo┼í dvojicu strijelaca – Luka Kos postigao je pet i Antonio Dadovi─ç ─Źetiri pogotka. Nekoliko igra─Źa dobilo je priliku da osjeti igranje za seniorsku mom─Źad. Treba spomenuti dobru suradnju sa trenerom seniorske ekipe, te se nadamo da ─çe tako biti i na prolje─çe. Koristim priliku da u svoje osobno ime kao i u ime svih juniora ─Źestitam treneru Pancirovu na sjajnom uspjehu nakon jesenskog djela prvenstva.┬á24. studenog odigrana je prijateljska utakmica u pravom smislu rije─Źi. Bilo je tu lijepih poteza sa obje strane, gosti bolji u prvom poluvremenu dok su doma─çi pru┼żili bolju igru u nastavku susreta. Sportski pozdrav i jedva ─Źekamo prolje─çe da se vratimo na zeleni travnjak.

NK Mraclin (juniori) – HNK Gorica (kadeti) 2-1Utakmica igrana 24. studenoga 2020. u 20.30.
Strijelci za Mraclin Šafranić i Kos(11m)
Sastav: Pavlovi─ç, Golubi─ç, Goti─ç, Dandi─ç, Vukovi─ç, Kolo┼ía, Dadovi─ç, Kos, Tkalec, Lu─Źan, ┼áafrani─ç┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á(jo┼í su igrali Tandari─ç, ─Éureti─ç, Posavec, ─Éuran)