U utorak 25. siječnja članovi tamburaškog orkestra KUD-a Dučec započeli su snimanje nosača zvuka koji će biti predstavljen u sklopu ovogodišnje proslave 100. obljetnice Društva. Snimanje se odvija u susjednom Buševcu, u studiju “Release Music” Robija Bobesića. Ovim CD-om obuhvatit će se mraclinski plesovi i pjesme koje je Društvo izvodilo proteklih stotinu godina.

Valja napomenuti kako je prošli tjedan s probama krenuo i veliki tamburaški orkestar. Okupljen od sadašnjih i nekadašnjih članova orkestar priprema koncertni program koji će biti izveden u sklopu proslave 100. obljetnice KUD-a.


Discover more from MRACLIN.HR

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.