Turopoljac je slavio na gostovanju kod Mraclina na krilima trostrukog strijelca Petra Milatovića. Prije vodećeg gola u prvom dijelu dvoboja obje momčadi imale su izgledne prilike, Turopoljac preko Filipa Mateka, a za Mraclin nije uspio pogoditi Juraj Cvetnić. U 31. minuti gosti su poveli iz akcije u kojoj se Milatović sjurio po lijevoj strani i sa ruba šesnaesterca pogodio u dalji kut domaćeg golmana Dražića. Do kraja poluvremena treba spomenuti nezgodan udarac Vjekoslava Lučića koji je Sony Dražić uspješno neutralizirao, dok je Mraclin uzvratio odličnim udarcem Ivana Đurašina, no golman Turopoljca Petar Šoić iskazao se paradom. Malo kasnije napadač domaćih Cvetnić nije najbolje reagirao u petercu, a kad je Anđelko Domitrović iz blizine pogodio vratnicu može se reći da su Kučani imali sreće. Poslije samo desetak minuta igre u drugom dijelu Ivan Kos probio je lijevi bok gostiju, odlično asistirao na par metara od gola Marku Rusu koji je neprecizan. Zaprijetili su i gosti, opet preko Milatovića čiji je udarac završio malo iznad prečke. Do zasluženog izjednačenja Mraclin je došao golom Ivana Kosa koji je lijepo reagirao iz akcije gdje je prebačena obrana Turopoljca, njegov odmjeren udarac završio je iza leđa Šoića. No kad Marko Rus na asistenciju Roberta Petravića po drugi puta  ne pogađa zicer za svoju momčad sreća je otišla na drugu stranu. Pred kraj utakmice iz dva kontranapada, sa dva uzastopna pogotka u kratkom roku, Petar Milatović potopio je sve nade nogometaša Mraclina.

Marko Pancirov novi trener Mraclina

Poznato je da nogometaše Mraclina rezultati ne maze ove jeseni. To je bio glavni razlog sporazumnog razlaza sa sad već bivšim trenerom Vladom Horvatom. U pokušaju da rezultatski stabiliziraju i “probude” seniorsku momčad predsjednik Goran Vukašinec i Uprava odlučili su povjerenje ukazati novom treneru Marku Pancirovu (na slici). Novoustoličeni trener debitirao je upravo na utakmici protiv Turopoljca iz Kuča. U dosadašnjem dijelu prvenstva momčadi Mraclina presudila je dekoncentrirana obrana i jalov napad. Prokockano je previše šansi, naivno i olako primani su golovi, a upravo je to presudilo nogometašima  Mraclina na utakmici kontra gostiju iz Kuča. Zasigurno je trener Marko Pancirov svjestan u kakvoj se situaciji nalazi Mraclin. Prema njegovim riječima zadovoljan je kako su igrači prošlog tjedna reagirali na treninzima te takvu atmosferu misli prenijeti i na utakmice. Iako su preostala četiri kola do kraja jesenskog dijela prvenstva momčadi treba vratiti samopouzdanje, upornost i pobjednički duh.

MRACLIN – TUROPOLJAC 1:3

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100.

Sudac: Aščić. Pomoćnica: Marinčević i Merkaš.

STRIJELCI: 0:1 – Milatović (31), 1:1 – I. Kos (65), 1:2 – Milatović (81), 1:3 – Milatović (89).

MRACLIN: Dražić, Petravić, J. Dolibašić, M. Kos, Čičak, Đurašin, Onić (od 46. M. Rus), Jakovljević (od 46. I. Kos), J. Cvetnić (od 61. Ćevid), Jurić, A. Domitrović (od 85. A. Dolibašić). TRENER: Marko Pancirov.

TUROPOLJAC: Šoić (od 89. Zagorac), Balenović, Kapović, Šestok, Bušić, Hrženjak (od 89. Markulin), Matek (od 87. Čaić), Đuksi, Lučić, Vukadin, Milatović. TRENER: Ivica Burić.