Po deseti puta ove jeseni igrači Mraclina zabilježili su negativan rezultat.

Solidnom igrom nade u pozitivan rezultat pa čak i vodstvo postojale su pred sam kraj prvog poluvremena kada je Ivan Kos iz kaznenog udarca pogodio vratnicu. A onda u nastavku slijedi ona poznata priča o padu koncentracije i nedostatku snage što su u samo četiri minute iskoristili gosti preko Antonija i Jure Stojanovića. Desetak minuta kasnije Pižir stavlja točku na “i” za pobjedu gostiju iz Hrastja. Smanjenje rezultata Mraclina golom Željka Cvetnića nije promijenilo odnos snaga na terenu, a da frustracija bude veća potrudio se gostujući igrač Gotal nekoliko desetaka sekundi prije kraja susreta.

MRACLIN – CROATIA (H) 1:4

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 40.
Sudac: Blažević (Prigorje Brdovečko). Pomoćnici: Družanović i Horvatić (oba iz Zaprešića)

STRIJELCI: 0:1 – J. Stojanović (61), 0:2 – A. Stojanović (65), 0:3 – Pižir (75), 1:3 – Ž. Cvetnić (84), 1:4 – Gotal (90).

MRACLIN: Dražić, D. Rus, M. Kos, J. Domitrović (od 67. J. Cvetnić), Ćevid, Onić, Šimun, A. Domitrović (od 46. Ž. Cvetnić), Hrženjak, Šandor, I. Kos.
TRENER: Nino Matković.

CROATIA (H): Pintar, Filipović (od 73. Crneković), Gotal, Lukić, Oroz (od 79. Bošnjak), A. Stojanović (od 73. Grabovac), Pižir, Antolković, Fluka, Peteljak (od 79. Šargač), J. Stojanović (od 68. Zmazek).
TRENER: Dragutin Berdik.