Nastavlja se rezultatska kriza u momčadi Mraclina. U bitnoj utakmici borbe za opstanak na Novoj grabi gosti iz Šenkovca odnose puni plijen. Iako je Mraclin poveo u 29. minuti iz kaznonog udarca kojeg je sigurno izveo Ivan Kos gosti su se brzo vratili u igru poravnanjem. U nastavku susreta Sutla je zagospodarila terenom što je okrunila sa još tri pogotka u mreži neangažaranih i nemoćnih domaćih igrača.

MRACLIN – SUTLA 1:4

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sutkinja: Jelena Kumer (Breganica). Pomoćnice: Sanja Petrić (Lug Samoborski) i Marija Jurinić (Jastrebarsko).

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (29 – 11 m), 1:1 – Jakovina (36), 1:2 – Hruševar (54 – 11 m), 1:3 – Vorih (63), 1:4 – Hruševar (77).

MRACLIN: Dražić, D. Rus, M. Kos, J. Domitrović, Ćevid, Šimun, Šandor, Čičak (od 61. J. Cvetnić), A. Domitrović (od 46. Hrženjak), Onić (od 61. Ž. Cvetnić), I. Kos (od 82. Roginić). TRENER: Nino Matković.

SUTLA: Galić, Mat. Vorih, Ivanković, Mar. Vorih (od 80. Beluhan), Špiler (od 46. Hruševar), Pažin, Jakovina, Gaiser, Rašić, Remenar, Olovec (od 46. Leskovar).
TRENER: Marijan Pažin.

ŽUTI KARTONI: Jakovina (43), D. Rus (71), M. Kos (71), Šimun (78).
CRVENI KARTON: Gaiser (87 – drugi žuti karton).