Kako je momčad Mraclina dobrano iskartonirana prošlo kolo u Rakitju, gosti iz jaskanskog kraja – Jaska Vinogradar – dočekana je oslabljenom izdanju, bez četvorice stožernih igrača. Utakmica nije obilovala prilikama, ali ipak je bilo povremeno zanimljivo na terenu. Golovi su postignuti u drugom dijelu dvoboja. Mraclin je poveo u 56. minuti kada je niskim udarcem s nekih dvadesetak metara Ivan Kos pogodio desni kut vratara gostiju Josipa Braje. Gosti su samo nakon desetak minuta, točnije u 66. minuti nivelirali rezultat. S lijeve strane ubačaj pred domaća vrata iskoristio je Marko Kelava pogodivši glavom iz blizine u mrežu domaćih, za kako se poslije pokazalo, konačnih 1:1.

IV. NL, SREDIŠTE ZAGREB – B, 17. kolo

MRACLIN – JASKA VINOGRADAR 1:1

SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Hrgović (Zagreb). Pomoćnici: Kovač (Velika Gorica) i Mlaković (Hrastina).

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (56), 1:1 – Kelava (66).

MRACLIN: Matejčić, Marjanović, Grižić, J. Domitrović, Perić, Smolković (od 76. Rakas), Dianežević, Borovac, Matić (od 68. J. Cvetnić), Hajduk, I. Kos. TRENER: Tomislav Škrinjarić.

JASKA VINOGRADAR: Braje, Španić, Krnjus, Mičunović, Kelava (od 90. Obradović), Kordić, Bašić, Nad, I. Miščin, M. Miščin (od 68. Borovec), Kosanović. TRENER: Sanjin Lucijanić.