Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, 29. kolo

DINAMO (J) – MRACLIN 0:4

Na raskva┼íenom terenu Dinama iz Jakovlja gostuju─çi igra─Źi Mraclina rutinski su odradili posao za tri boda. Kako je TOP iz Kerestinca pora┼żen u Stupniku igra─Źi trenera Damira Milanovi─ça novom su pobjedom na drugoj poziciji tablice odmakli najbli┼żim pratiteljima – TOP-u i Svetoj Nedelji – na 6 bodova razlike.

U prvom poluvremenu, uz ogroman posjed lopte, dva zicera (Rogini─ç i Milatovi─ç) te podosta poluprilika za Mraclin, na odmor se oti┼ílo bez pogodaka. Opet je mraclinski stroj proradio u drugom poluvremenu. U 51. minuti Oni─ç je oduzeo loptu na centru, uposlio Milatovi─ça na lijevoj strani koji pak “lomi” svog ─Źuvara te asistira Rogini─çu pred gol za poentiranje. Vodstvo je podebljao Vidovi─ç ─Źiji se ulazak u igru u drugom dijelu itekako osjetio, pogodio je glavom nakon uba─Źaja s desna pred doma─ça vrata. Tre─çi gol doma─çini su zabili sami sebi, to─Źnije, nakon akcije Milatovi─ça i njegove lopte u peterac Babi─ç je zakucao u vlastitu mre┼żu. To─Źku na “i” stavio je ponajbolji pojedinac na terenu, Milatovi─ç: nakon proigravanja Vidovi─ça u kazneni prostor okrenuo je ─Źuvara i ljevicom plasirao loptu nisko u kut.

Jakovlje. SC Jakovlje. Sudac: Medved (Ivanić Grad). Pomoćnici: Spudić i Tišljar.

STRIJELCI: 0:1 – Rogini─ç (51), 0:2 – Vidovi─ç (64), 0:3 – Babi─ç (76 – autogol), 0:4 – Milatovi─ç (80).

DINAMO (J): Hercigonja, Petir, ┼ápi─Źek, Severin, Vrabec, Suhina, Pi┼íkor, Svetec, Dole┼żal, Konjevod, Markus. Trener: Zvjezdan Brlek.

MRACLIN: Dra┼żi─ç, M. Kos, J. Domitrovi─ç, Skrbin, B. Dandi─ç, Oni─ç (od 71. Cerovski), ┼áiki─ç (od 76. J. Cvetni─ç), Juri─ç, Kole┼í (od 59. Vidovi─ç), Milatovi─ç, Rogini─ç. Trener: Damir Milanovi─ç.

Foto-galerija: Vitomir Štuban