Jedinstvena županijska nogometna liga, 29. kolo

DINAMO (J) – MRACLIN 0:4

Na raskvašenom terenu Dinama iz Jakovlja gostujući igrači Mraclina rutinski su odradili posao za tri boda. Kako je TOP iz Kerestinca poražen u Stupniku igrači trenera Damira Milanovića novom su pobjedom na drugoj poziciji tablice odmakli najbližim pratiteljima – TOP-u i Svetoj Nedelji – na 6 bodova razlike.

U prvom poluvremenu, uz ogroman posjed lopte, dva zicera (Roginić i Milatović) te podosta poluprilika za Mraclin, na odmor se otišlo bez pogodaka. Opet je mraclinski stroj proradio u drugom poluvremenu. U 51. minuti Onić je oduzeo loptu na centru, uposlio Milatovića na lijevoj strani koji pak “lomi” svog čuvara te asistira Roginiću pred gol za poentiranje. Vodstvo je podebljao Vidović čiji se ulazak u igru u drugom dijelu itekako osjetio, pogodio je glavom nakon ubačaja s desna pred domaća vrata. Treći gol domaćini su zabili sami sebi, točnije, nakon akcije Milatovića i njegove lopte u peterac Babić je zakucao u vlastitu mrežu. Točku na “i” stavio je ponajbolji pojedinac na terenu, Milatović: nakon proigravanja Vidovića u kazneni prostor okrenuo je čuvara i ljevicom plasirao loptu nisko u kut.

Jakovlje. SC Jakovlje. Sudac: Medved (Ivanić Grad). Pomoćnici: Spudić i Tišljar.

STRIJELCI: 0:1 – Roginić (51), 0:2 – Vidović (64), 0:3 – Babić (76 – autogol), 0:4 – Milatović (80).

DINAMO (J): Hercigonja, Petir, Špiček, Severin, Vrabec, Suhina, Piškor, Svetec, Doležal, Konjevod, Markus. Trener: Zvjezdan Brlek.

MRACLIN: Dražić, M. Kos, J. Domitrović, Skrbin, B. Dandić, Onić (od 71. Cerovski), Šikić (od 76. J. Cvetnić), Jurić, Koleš (od 59. Vidović), Milatović, Roginić. Trener: Damir Milanović.

Foto-galerija: Vitomir Štuban