Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, 30. kolo

MRACLIN – RAKOVEC 9:0

Drugoplasirani Mraclin u jednosmjernoj utakmici kontra fenjera┼ía iz Rakovca, uz dosadnu ki┼íu koja je pratila utakmicu uvalio je gostima ─Źistu “devetku” – prema prigodama rezultat je mogao biti i ve─çi. Na samom otvaranju dvoboja Laci Rogini─ç je na─Źeo mre┼żu gostiju ve─ç u 4. minuti. Josip Juri─ç za podebljanje vodstva izborio je kazneni udarac, kojeg je bio i siguran egzekutor. Uslijedila su dva gola Pere Milatovi─ça – oba puta je poentirao glavom. U 37. minuti ozlijedio se prvi strijelac doma─çih Rogini─ç, zamijenio ga je Hrvoje Kolari─ç koji je nekoliko minuta kasnije pogodio mre┼żu protivnika sna┼żnim i odmjerenim udarcem s nekih dvadesetak metara. Drugo poluvrijeme trener Damir Milanovi─ç dao je priliku igra─Źima koji imaju manju minuta┼żu, jedan od njih je mraclinska nada Juraj Cvetni─ç – dva puta je matirao gostuju─çeg vratara, u 69. i 86. minuti. Preostala dva pogotka u drugoj dionici djelo su iskusnog i ponajboljeg pojedinca susreta Pere Milatovi─ça koje je ovaj puta zabio svojom karakteristi─Źnom ljevicom.

Mom─Źad Mraclina ve─ç ove srijede o─Źekuje polufinalna utakmica KUP NS Velika Gorica protiv ─Źetvrtoliga┼ía Lukavca na Grabi, dok u idu─çem kolu, koje je na rasporedu u subotu, slijedi gostovanje kod neugodnog Nafta┼í Ivani─ça.

Mraclin. SRC Nova graba.
Sudac: Jakopic (Sveti Ivan Zelina). Pomo─çnici: Kamenari─ç i Geller.

STRIJELCI: 1:0 – Rogini─ç (4), 2:0 – Juri─ç (17 – 11 m), 3:0 – Milatovi─ç (26), 4:0 – Milatovi─ç (37), 5:0 – Kolari─ç (41), 6:0 – Milatovi─ç (58), 7:0 – J. Cvetni─ç (69), 8:0 – Milatovi─ç (84), 9:0 – J. Cvetni─ç (86).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, M. Cvetni─ç, J. Domitrovi─ç, Skrbin, B. Dandi─ç (od 46. Desput), Oni─ç (od 61. Cerovski), ┼áiki─ç, Juri─ç (od 61. J. Cvetni─ç), Kole┼í (od 46. Vidovi─ç), Milatovi─ç, Rogini─ç (od 37. Kolari─ç). Trener: Damir Milanovi─ç.

RAKOVEC: Juri─ç, Krvari─ç, Novoselec, Pajur, M. Jai─ç, Mad┼żar, N. Jai─ç, Jendri┼í, ┼átefinovec, Radotovi─ç, Grgoi─ç. Trener: Goran Prese─Źki.

IGRA─î UTAKMICE: Pero Milatovi─ç.

Foto-galerija: Vitomir Štuban

Foto-galerija: Nedjeljko Babi─ç

O┼íte─çena po─Źasna mini tribina na┼íih nogometnih veterana

Poznato je da biv┼íi igra─Źi Mraclina na slici gotovo svako doma─çe kolo pogledaju seniorsku utakmicu iz mini tribine. Upozorenje preko medija upu─çuju gra─Ĺevinarcima koji iza imaju gra─Ĺevinski deponij – ako ne┼íto o┼íteti┼í to i popravi!