Jedinstvena županijska nogometna liga, 30. kolo

MRACLIN – RAKOVEC 9:0

Drugoplasirani Mraclin u jednosmjernoj utakmici kontra fenjeraša iz Rakovca, uz dosadnu kišu koja je pratila utakmicu uvalio je gostima čistu “devetku” – prema prigodama rezultat je mogao biti i veći. Na samom otvaranju dvoboja Laci Roginić je načeo mrežu gostiju već u 4. minuti. Josip Jurić za podebljanje vodstva izborio je kazneni udarac, kojeg je bio i siguran egzekutor. Uslijedila su dva gola Pere Milatovića – oba puta je poentirao glavom. U 37. minuti ozlijedio se prvi strijelac domaćih Roginić, zamijenio ga je Hrvoje Kolarić koji je nekoliko minuta kasnije pogodio mrežu protivnika snažnim i odmjerenim udarcem s nekih dvadesetak metara. Drugo poluvrijeme trener Damir Milanović dao je priliku igračima koji imaju manju minutažu, jedan od njih je mraclinska nada Juraj Cvetnić – dva puta je matirao gostujućeg vratara, u 69. i 86. minuti. Preostala dva pogotka u drugoj dionici djelo su iskusnog i ponajboljeg pojedinca susreta Pere Milatovića koje je ovaj puta zabio svojom karakterističnom ljevicom.

Momčad Mraclina već ove srijede očekuje polufinalna utakmica KUP NS Velika Gorica protiv četvrtoligaša Lukavca na Grabi, dok u idućem kolu, koje je na rasporedu u subotu, slijedi gostovanje kod neugodnog Naftaš Ivanića.

Mraclin. SRC Nova graba.
Sudac: Jakopic (Sveti Ivan Zelina). Pomoćnici: Kamenarić i Geller.

STRIJELCI: 1:0 – Roginić (4), 2:0 – Jurić (17 – 11 m), 3:0 – Milatović (26), 4:0 – Milatović (37), 5:0 – Kolarić (41), 6:0 – Milatović (58), 7:0 – J. Cvetnić (69), 8:0 – Milatović (84), 9:0 – J. Cvetnić (86).

MRACLIN: Dražić, M. Cvetnić, J. Domitrović, Skrbin, B. Dandić (od 46. Desput), Onić (od 61. Cerovski), Šikić, Jurić (od 61. J. Cvetnić), Koleš (od 46. Vidović), Milatović, Roginić (od 37. Kolarić). Trener: Damir Milanović.

RAKOVEC: Jurić, Krvarić, Novoselec, Pajur, M. Jaić, Madžar, N. Jaić, Jendriš, Štefinovec, Radotović, Grgoić. Trener: Goran Presečki.

IGRAČ UTAKMICE: Pero Milatović.

Foto-galerija: Vitomir Štuban

Foto-galerija: Nedjeljko Babić

Oštećena počasna mini tribina naših nogometnih veterana

Poznato je da bivši igrači Mraclina na slici gotovo svako domaće kolo pogledaju seniorsku utakmicu iz mini tribine. Upozorenje preko medija upućuju građevinarcima koji iza imaju građevinski deponij – ako nešto oštetiš to i popravi!