Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, VI. kolo

MRACLIN ÔÇô RAKOV POTOK 2:0

Nakon tri uzastopna poraza u uvodnom dijelu prvenstva mom─Źad Mraclina krenula je┬áuzlaznom putanjom. U 6. kolu na Novoj grabi, nakon Stupnika i gostovanja u Bu┼íevcu, ove nedjelje ÔÇťpaoÔÇŁ je i Rakov Potok. Nakon solidnog prvog poluvremena i neiskori┼ítenih prilika doma─çi su stekli vodstvo u smiraj prve dionice. Nakon uba─Źaja mladog debitanta u mom─Źadi Mraclina, Brune Dandi─ça, u ┼íesnaesterac prema Petru Milatovi─çu, iskusni Milatovi─ç, uz nekoliko dodira loptom, oti┼íao je malo u lijevo i majstorski poentirao u suprotan kut. Podu┼żu inicijativu na doma─çoj polovici terena u drugom dijelu dvoboja imali su gosti. Uspje┼íno je to rije┼íavala doma─ça obrana koju je predvodio jedan od najboljih pojedinaca susreta Matej Skrbin te vratar Josip Mari─ç koji je u 66. minuti skinuo zicer gostuju─çem igra─Źu Dominiku Makarunu. U 78. minuti Milatovi─ç je na kojih tridesetak metara oduzeo loptu gostuju─çem stoperu Golubu, efektno je petom loptu proslijedio za Brunu Augusti─ça, a napada─Ź Mraclina, nakon duge apstinencije, izlazak zavr┼íava pogotkom za kona─Źnih 2:0. Do kraja utakmice mogli su igra─Źi trenera Marka Pancirova pobolj┼íati gol razliku, ziceri Desputa i ┼áiki─ça zavr┼íili su obranom vratara i udarcem preko gola.┬á

Mraclin, SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sutkinja: Marija ─îunovi─ç (Gornja Zden─Źina). Pomo─çnici: Smol─Źi─ç (Zagreb) i Batu┼íi─ç (Cvetkovi─ç).

STRIJELCI: 1:0 ÔÇô Milatovi─ç (42), 2:0 ÔÇô Augusti─ç (78).

MRACLIN: Marić, Petravić (od 86. J. Cvetnić), J. Domitrović, Skrbin, B. Dandić, Onić, Šikić, Jurić (od 70. M. Kos), Bartolić (od 46. Golubić), Augustić (od 88. Šafranić), Milatović (od 80. Desput). TRENER: Marko Pancirov.

RAKOV POTOK: N. Jaklenac, Karlovi─ç, ┼ápani─ç, Kufrin, Golub, Ma─Źe┼íi─ç (od 76. Lon─Źari─ç), Golubi─ç, Balen, Makarun (od 80. Jusup), Mravunac, I. Jaklenac. TRENER: Zdravko Konosi─ç.

Igra─Ź utakmice: Petar Milatovi─ç.
┼Żuti kartoni: Skrbin (7), Balen (31), M. Kos (77).
Crveni karton: Golub (85).