Na mraclinskoj Grabi u srijedu kasno poslijepodne temperatura u zraku bila je iznad trideset stupnjeva. Mraclin je u u 3. kolu, u srcu Turopolja dočekao goste iz jaskanskog vinorodnog kraja, Jasku Vinogradar. Utakmica nije bila ljepotica, rutiniranom igrom domaćih tri boda su zasluženo ostala na Grabi.  Nakon 45 minuta prvog dijela dvoboja nije bilo golova uz nekoliko poluprilika. Nakon pauze domaćin je vrlo rano usmjerio utakmicu u svoju korist. Već u 57. minuti iskusni Igor Hajduk izbio je s lijeve strane na korpulentnog jaskanskog vratara Braju, gdje niskim udarcem loptu podvaljuje u malu mrežicu suprotnog kuta. Samo četiri minuta kasnije fenomenalnim pogotkom gotovo s 25 metara Domagoj Matić pogađa u desni kut gostujućeg gola za 2:0. Do kraja susreta Mraclin je iskusno održao stečeno vodstvo s početka druge dionice i odnio zasluženu pobjedu.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B, 3. kolo

MRACLIN – JASKA VINOGRADAR 2:0

SRC Nova graba. Gledatelja 100. Sudac: Ptičar (Repušnica). Pomoćnici: Krznarić (Kutina) i Baneković (Kutina).

STRIJELCI: 1:0 – Hajduk (57), 2:0 – Matić (61).

MRACLIN: Zagorac, Smolković (od 58. Matić), J. Domitrović, Rajić, B. Dandić, Borovac (od 78. Sudar), Brdek, Lukavečki (od 28. Godinić), Đurašić (od 58. Dianežević), Ivanković (od 42. Rakas), Hajduk. TRENER: Marko Biljan.

JASKA VINOGRADAR: Majkić (od 46. Braje), Španić, M. Miščin, Mićunović (od 63. Borna), Kelava, I. Miščin (od 81. Obradović), Borovec, Kosanović, Bakšić, Bašić (od 46. Nad), Vračević. TRENER: Sanjin Lucijanić.

Foto galerija: Vitomir Štuban