Kako su napisali Jaskanci na Facebooku, nakon 22 mjeseca, odnosno 662 dana ili 49 utakmica u nizu neporaženosti, porazio ih je Mraclin. Mraclinska momčad već u prvoj dionici riješila je pobjednika. Dianežević je najprije pogodio iz igre te iz slobodnog udarca pet minuta poslije. U smiraj poluvremena sudbinu Jaskanaca zapečatio je pogotkom glavom Rajić. Golovi Hajduka i Borovca potvrdili su dominaciju momčadi Mraclina i u drugom poluvremenu, dok su domaći iz penala došli do počasnog gola. Spomenimo da je momčad Mraclina – nakon odlaska trenera Damira Milanovića u mostarski Velež, za pomoćnika Deanu Klafuriću – vodio najvažniji operativac nogometne omladinske škole u klubu, Tomislav Škrinjarić. Navodno je mraclinska uprava u pregovoru s nekim trenerskim imenima. Izgleda da će Škrinjarić i ove srijede u domaćoj utakmici 3. kola protiv Libertasa opet koordinirati momčad na klupi Mraclina. Prema najavama iz kluba pitanje trenera do kraja ovog tjedna bit će konačno riješeno.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB, 2. kolo

JASKA VINOGRADAR – MRACLIN 1:5

JASTREBARSKO, SC Marijan Bradvić Mara. Gledatelja 150.
Sudac: Bionda (Zaprešić). Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Tišljar (Križ).

STRIJELCI: 0:1 – Dianežević (35), 0:2 – Dianežević (40), 0:3 – Rajić (45), 0:4 – Hajduk (58), 1:4 – Kelava (69 – 11 m), 1:5 – Borovac (77).

JASKA VINOGRADAR: Braje, M. Miščin, Krnjus, Mićunović Kelava (od 87. Celić), Bašić, Nad, I. Miščin, Kosanović (od 60. Borovec), Španić, Kopić (od 46. Grdiša). TRENER: Sanjin Lucijanić.

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović, J. Domitrović, Rajić, B. Dandić, Dianežević (od 69. Debijađi), Rakas (od 69. Smolković), Borovac (od 87. Pravdić), Hajduk (od 87. J. Cvetnić), Kaurin (od 69. Matić), Godinić (od 46. Harambašić). TRENER: Tomislav Škrinjarić.