O─Źito nemotivirana mom─Źad Mraclina nastavlja darivati goste bodovima na Novoj grabi.
Kako jesenski dio prvenstva ide prema zavr┼ínici zaostatak Mraclina na dnu ljestvice je sve ve─çi i ponor sve dublji, a sude─çi prema prikazanoj igri protiv Bistre anemi─Źni doma─çi igra─Źi sa takvim pristupom te┼íko da mogu nekog pobijediti. Kad mom─Źadi nedostaje karaktera, a dobar dio nema ni sportskog duha solidnim gostima iz Bistre nije trebalo previ┼íe muke do bodova.
U prvom poluvremenu najbolji pojedinac dvoboja Smol─Źi─ç odli─Źno je iskoristio smu┼íenost doma─çe zadnje linije i golmana Dra┼żi─ça sa dva pogotka. O─Źito je gol ┼áandora u 73. minuti za smanjenje rezultata probudio goste, a ne kako su o─Źekivali drukeri doma─çih koje je ubrzo ohladio gol I┼ítuka za 1:3. U samoj zavr┼ínici utakmice obrana Mraclina popila je jo┼í jednu ÔÇťgorkuÔÇŁ pilulu, mo┼żda i ne jer im je to u navici, gostuju─çi igra─Ź Tekli─ç po ─Źetvrti puta prisilio je Dra┼żi─ça i njegovu obranu na kapitulaciju.

MRACLIN ÔÇô BISTRA 1:4

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sudac:Jukić (Farkaševac). Pomoćnici: Gašpar (Peskovec) i Tišljar (Ivanić Grad).

STRIJELCI:0:1 ÔÇô Smol─Źi─ç (16), 0:2 ÔÇô Smol─Źi─ç (38), 1:2 ÔÇô ┼áandor (73), 1:3 ÔÇô I┼ítuk (75), 1:4 ÔÇô Tekli─ç (89).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, D. Rus, J. Cvetni─ç (od 71. V. Galekovi─ç), J. Domitrovi─ç, ─ćevid, A. Domitrovi─ç, Hr┼żenjak (od 62. M. Kos), ─îi─Źak, ┼áandor, Oni─ç (od 46. ┼Ż. Cvetni─ç), ┼áimun.
TRENER: NIno Matkovi─ç.

BISTRA:Huski─ç, Barun (od 89. A. Mari─ç), Brezak, Mravunac (od 60.Kukec), Smol─Źi─ç (od 90. ┼ápi─Źek), ┼áutalo, Posavec, ┼Żlebe─Źki, Vrabec (od 57. Kukec), M. Mari─ç (od 65. Jedvaj).
TRENER: Ninoslav Kordi─ç.