Očito nemotivirana momčad Mraclina nastavlja darivati goste bodovima na Novoj grabi.
Kako jesenski dio prvenstva ide prema završnici zaostatak Mraclina na dnu ljestvice je sve veći i ponor sve dublji, a sudeći prema prikazanoj igri protiv Bistre anemični domaći igrači sa takvim pristupom teško da mogu nekog pobijediti. Kad momčadi nedostaje karaktera, a dobar dio nema ni sportskog duha solidnim gostima iz Bistre nije trebalo previše muke do bodova.
U prvom poluvremenu najbolji pojedinac dvoboja Smolčić odlično je iskoristio smušenost domaće zadnje linije i golmana Dražića sa dva pogotka. Očito je gol Šandora u 73. minuti za smanjenje rezultata probudio goste, a ne kako su očekivali drukeri domaćih koje je ubrzo ohladio gol Ištuka za 1:3. U samoj završnici utakmice obrana Mraclina popila je još jednu “gorku” pilulu, možda i ne jer im je to u navici, gostujući igrač Teklić po četvrti puta prisilio je Dražića i njegovu obranu na kapitulaciju.

MRACLIN – BISTRA 1:4

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sudac:Jukić (Farkaševac). Pomoćnici: Gašpar (Peskovec) i Tišljar (Ivanić Grad).

STRIJELCI:0:1 – Smolčić (16), 0:2 – Smolčić (38), 1:2 – Šandor (73), 1:3 – Ištuk (75), 1:4 – Teklić (89).

MRACLIN: Dražić, D. Rus, J. Cvetnić (od 71. V. Galeković), J. Domitrović, Ćevid, A. Domitrović, Hrženjak (od 62. M. Kos), Čičak, Šandor, Onić (od 46. Ž. Cvetnić), Šimun.
TRENER: NIno Matković.

BISTRA:Huskić, Barun (od 89. A. Marić), Brezak, Mravunac (od 60.Kukec), Smolčić (od 90. Špiček), Šutalo, Posavec, Žlebečki, Vrabec (od 57. Kukec), M. Marić (od 65. Jedvaj).
TRENER: Ninoslav Kordić.