Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, VIII. kolo

MRACLIN ÔÇô SVETA NEDELJA 2:1

Mom─Źad Mraclina je povela golom iz kaznenog udarca u 35. minuti, prethodno je u gostuju─çem kaznenom prostoru poko┼íen Bruno Augusti─ç. Siguran egzekutor iz bijele to─Źke bio je Filip Oni─ç, loptu je poslao u jedan, a vratara gostiju u drugi kut. Gosti iz Svete Nedelje poravnali su na samom po─Źetku druge dionice utakmice. Na lijevoj strani gostuju─çe polovice dugo je u nogama loptu dr┼żao iskusni napada─Ź gostiju Nikica Bruji─ç. Uputio je udarac u peterac, vi┼íe kao uba─Źaj. Doma─ça obrana i vratar Dra┼żi─ç bili su neodlu─Źni, tko ─çe je prihvatiti, akcija bez reakcije i lopta je odsjela u daljem kutu male mre┼żice. Igra─Źi iz Svete Nedelje u nastavku su dominirali, doma─çi pak u fazi obrane sa pokojim kontranapadom. Spomenimo dvije velike prilike na obje strane. U 66. minuti gostuju─çi igra─Ź Luka Vi┼íi─ç je izbio pred vratara Dra┼żi─ça koji je zicer poslao u korner. Gostuju─ça obrana bila je u velikom isku┼íenju u 84. minuti, Petar Milatovi─ç se oslobodio dvojice ─Źuvara, udarac u vrata zaustavila je vratnica od koje se lopta odbila prema Ivanu Kosu koji sa 7-8 metara puca preko gola. Jako je mirisalo na podjelu bodova. A onda triler u suda─Źkoj nadoknadi. Dalekometni ÔÇťsaltoautÔÇŁ, njemu svojstven, bacio je Robert Petravi─ç, lopta je pred golom u ruku pogodila stopera gostiju Davida Burnika. Sudac je bio u blizini, reagirao je pomo─çni sudac potvrdiv┼íi odluku. Negodovali su gosti, sudac odlu─Źno pokazuje na bijelu to─Źku. Preiskusni Pero Milatovi─ç iz kaznenog udarca ne daje nikakvu ┼íansu vrataru gostiju Robertu ┼áapleku, rutinirano ljevicom poga─Ĺa za tri boda.

Mraclin. SRC Nova graba. Gledatelja 80.
Sudac: Kr┼íak (Donja Zelina). Pomo─çnici: Crnoja (Vrbovec) i Bukov─Źan (Cubinec).

Strijelci: 1:0 ÔÇô Oni─ç (35 ÔÇô 11 m), 1:1 ÔÇô Bruji─ç (49), 2:1 ÔÇô Milatovi─ç (90 ÔÇô 11 m).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, M. Kos, J. Domitrovi─ç, Skrbin, Desput, Ivan─Źi─ç (od 77. Golubi─ç), Oni─ç (od 67. Petravi─ç), Juri─ç (od 87. Kolari─ç), ┼áiki─ç, ┼áafrani─ç (od 46. I. Kos), Augusti─ç (od 61. Milatovi─ç). TRENER: Marko Pancirov.

SVETA NEDELJA: ┼áaplek, Vran─Źi─ç (od 87. Pezer), Filipovi─ç, Vi┼íi─ç, Burnik, Mato┼íevi─ç (od 70. Vici─ç), Leskovar, Bruji─ç, Ad┼żaga (od 46. Boji─ç), Juri─ç, Gavran (od 81. Frajt). TRENER: Damir Kova─Źi─ç.

┼Żuti kartoni: Gavran (13), Oni─ç (15), Desput (31), Ad┼żaga (41), T. Juri─ç (52), ┼áiki─ç (81).
Crveni karton: Burnik (90 ÔÇô drugi ┼żuti karton).

Slijede─çu utakmicu, u 9. kolu, Mraclin gostuje u Bedenici protiv mom─Źadi Strmca, utakmica je zakazana za 16 sati.

Foto-galerija: Vitomir Štuban