Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, 26. kolo

Prvenstvena utakmica u kojoj su najbitnije stvari odigrane u zadnjih petnaestak minuta prvog dijela. Mraclin je poveo golom iz akcije u kojoj Hrvoje ┼áiki─ç podvaljuje okomitu loptu za Ladislava Rogini─ça koji akciju zav┼íava izlaskom na gostuju─çeg vratara i poentiranjem. Dvije minute poslije jo┼í jedna odli─Źna akcija doma─çe mom─Źadi. Ovaj puta Filip Oni─ç majstorski prebacuje zadnju gostuju─çu liniju za Rogini─ça, mraclinski napada─Ź opet je nepogre┼íiv, loptu ┼íalje ispod golmana za podebljanje vodstva. Gosti iz Bedenice nakon pet minuta smanjuju rezultat iz dobro izra─Ĺene akcije koju zav┼íava Karlo ┼áilini─ç pogodiv┼íi sa nekih dvadesetak metara desni gornji kut doma─çeg golmana Dra┼żi─ça. Najbolji doma─çi strijelac Laci Rogini─ç svoj tre─çi gol posti┼że iz slobodnog udarca. Na dvadesetak metara od gola gostiju nani┼íanio je i pogodio u gornji desni kut gostiju. Njegov prvi “hat-trick” u seniorskoj mom─Źadi Mraclina. U samoj zavr┼ínici poluvremena Bedeni─Źani opet smanjuju iz kaznenog udarca. Golman Dra┼żi─ç i suigra─Ź iz obrane imali su mali nesporazum pri predaji lopte, to je iskoristio Karlo ┼áilini─ç te se sjurio prema golu, doma─çi golman ga je oborio. Iz kaznenog udarca najiskusniji gostuju─çi igra─Ź ┼Żeljko Bedekovi─ç bio je siguran. Druga dionica utakmice nije bila tako razigrana, Mraclin u ve─çem posjedu lopte, Strmec izuzetno opasan u kontranapadima. ─îetiri minute prije kraja sve dileme je rije┼íio Pero Milatovi─ç. Oduzeo je loptu stoperu gostiju Trcaku u ┼íesnaestercu, a kad se na─Ĺe protiv vratara u ─Źetiri oka spomenuti igra─Ź rijetko grije┼íi. Zaslu┼żena pobjeda Mraclina za ostanak na tre─çoj poziciji prvenstvene ljestvice.

MRACLIN – STRMEC (B) 4:2

Mraclin. Igralište Nova graba. Sudac: Bionda. Pomoćnici: Radišić i Matijašec (svi iz Zaprešića).

STRIJELCI: 1:0 – Rogini─ç (28), 2:0 – Rogini─ç (30), 2:1 – H. ┼áilini─ç (32), 3:1 – Rogini─ç (37), 3:2 – Bedekovi─ç (43 – 11 m), 4:2 – Milatovi─ç (86).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, Kole┼í, J. Domitrovi─ç, Skrbin, Desput, Oni─ç, ┼áiki─ç, Cerovski (od 61. Petravi─ç), Juri─ç, Rogini─ç (od 75. Kolari─ç), Milatovi─ç. Trener: Damir Milanovi─ç.

STRMEC (B): Planti─ç, Mrazovi─ç, Vuk, Ba─Źek, Kranjec, K. ┼áilini─ç (od 46. Bobinec), Bi─Źak (od 62. ┼áavori─ç), Bedekovi─ç, H. ┼áilini─ç (od 83. Bru─çi), M. ┼áilini─ç, Trcak. Trener: Miroslav Vuksani─ç.

IGRA─î UTAKMICE: Ladislav Rogini─ç.

Foto-galerija: Vitomir Štuban i Nedjeljko Babić