17. studenog 2017. u 18.30 h mještani Mraclina okupili su se kod spomenika Tomislava Hrkovca i odali počast gradu heroju Vukovaru.

Okupljeno mnoštvo izmjenilo je nekoliko riječi i nakon toga pristupilo paljenju lampaša koji su simbolično postavljeni u obliku slova ‘V’. Molitvom smo se prisjetili svih branitelja koju su položili svoj život za našu lijepu, slobodnu i samostalnu Hrvatsku.

Neka im je vječna hvala i slava.

Tekst: Tomislav Krešimir Hubak

Foto: Vlado Vinetić


Discover more from MRACLIN.HR

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.