Prva službena utakmica za obje momčadi bila je generalka uoči prvenstva koje počinje slijedeće nedjelje. Rugvica i Mraclin natječu se u istom rangu, IV. nogometna liga – podskupina B, a ždrijeb je odredio da se sastanu i u šesnaestini finala županijskog Kupa.

Domaćini su uvodnom dijelu bili u blagoj inicijativi da bi u 14. minuti sijevnula kontra Mraclina. Po lijevoj strani probio se Pero Milatović, niskom loptom ubacio je u domaći peterac gdje iz blizine Mišo Đebro zakucava pod prečku za vodstvo gostiju. Momčad Rugvice, točnije njihov igrač Deni Lović propustio je dva zicera u 23. i 24. minuti. Najprije je sam izbio pred Sonnya Dražića koji mu udarac brani, a potom nakon kornera neprecizan je glavom iz blizine. U 31. minuti Igor Hajduk je presjekao loptu na polovici domaćina, proigrao je  Milatovića kojemu vrlo izglednu priliku neutralizira domaći golman Josip Vidović. U sam smiraj prvog dijela utakmice Mišo Đebro sjurio se po desnoj strani prema golu domaćih, dolaskom pred vratara asistira za Peru Milatovića koji iz blizine šalje loptu u mrežu za 0:2.

Mogla je momčad Mraclina zaključiti utakmicu u ranoj fazi nastavka, već u 50. minuti, Igor Hajduk asistira Milatoviću pred gol, ali mu vratar Lucijano Andrijanić skida zicer. Pet minuta kasnije domaći preko Ante Filipovića u velikoj prilici, Dražić je opet na visini zadatka. Rugvica je smanjila rezultat desetak minuta prije kraja, jednu povratnu loptu za golmana na poklon je primio Mate Mizan te postigao počasni pogodak za domaću momčad. Nakon smanjenja rezultata Rugvičani uz nekoliko opasnih napada pokušavaju do poravnanja i barem doći do jedanaesteraca. U sudačkoj nadoknadi mraclinska kontra završava kornerom, na ubačaj pred domaća vrata Vjeko Lučić je bio najviši u skoku i glavom loptu poslao iza linije domaćeg gola.

RUGVICA – MRACLIN 1:3

SRC Rugvica. Gledatelja 50.
Sudac: Kašnar. Pomoćnici: Kamenarić i Posarić (svi iz Sv. Ivana Zeline).

STRIJELCI: 0:1 – Đebro (14), 0:2 – Milatović, 1:2 – M. Mizan (79), 1:3 – V. Lučić (90+2).

RUGVICA: Vidović (od 46. Andrijanić), Kralj, Lepotinec, Markić, Agatić, Krelić (od 58. Kušeković), Filipović, M. Mizan, Škegro, Lović (od 67. Gavran), K. Mizan (od 58. Gudelj). TRENER: Emanuel Benković.

MRACLIN: Dražić, Petravić (od 75. Koleš), Krznarić, Debijađi, J. Domitrović, Klarić (od 46. V. Lučić), Maglaić (od 75. Vidović), Đebro, Jurić, Hajduk, Milatović (od 54. Kaurin). TRENER: Marijan Dužić.