Da su Gradići u velikom naletu pokazali su protiv Mraclina na Grabi trećom pobjedom u nizu. Napadački, pritiskom na domaću obranu krenuli su od početka utakmice što je rezultiralo brzim vodstvom. Već u 11. minuti jedan ubačaj s desne strane završio je na nogama ostavljenog Marija Šandora na kontra strani, ulazak prema vratima pokraj nekoliko domaćih igrača rezultirao je pogotkom uz nemoćnog domaćeg vratara Patrica Crnolateca. Mraclin je tražio niveliranje rezultata što se  dogodilo tek u zadnjoj minuti prve dionice susreta. S lijeve strane Pero Milatović preciznom loptom pred gostujućim vratima pronašao je Igora Hajduka koji je prsima primirio loptu i rutinirano pogodio u mrežu.

Očekivalo se više od igrača Mraclina, poglavito u drugom dijelu utakmice, dok su Gradićani i nadalje krenuli odlučno. Nakon slobodnjaka u 51. minuti lopta je ubačena u domaći peterac, gužva, strka i nesnalažljivost domaće obrane kod izbacivanja lopte. Vrlo snalažljiv je bio Krešo Budimir koji je samo s nekoliko desetaka centimetara od gol linije loptu zakucao pod mrežu. Kad je u 72. minuti zbog ozljede izašao iz igre Igor Hajduk domaći su postali bezopasni, dok su gosti i nadalje bili izuzetno opasni za domaća vrata. U 82. minuti Marin Sudar rezutatski je stavio točku na “i” lijepim pogotkom pod gredu. Spomenimo još dva velika gostujuća zicera pred kraj utakmice koja nije realizirao Josip Hrženjak, a istaknuo se domaći vratar Patrick Crnolatec. Zaslužena pobjeda igrača iz Gradića – agresivniji, rastrčaniji, prvi na lopti, beskompromisni u duelima.

IV. NL središte Zagreb, 21. kolo
MRACLIN  – GRADIĆI  1:3

SRC Nova graba. Gledatelja 120.  Sutkinja: Mia Medvedovski (Jastrebarsko). Pomoćnici: Trstenjak (Samobor) i Holetić (Sveti Martin pod Okićem).

STRIJELCI: 0:1 – Šandor (11), 1:1 – Hajduk (45), 1:2 – Budimir (51), 1:3 – Sudar (82).

MRACLIN: Crnolatec, J. Cvetnić (od 72. Petravić), J. Domitrović, Vidović, B. Dandić, L. Golubić (od 80. L. Kos), Klarić, Jurić, Hajduk, L. Roginić, P. Milatović. TRENER: Damir Milanović.

GRADIĆI: Beblek, D. Posavec (od 71. Pralas), Vidaković (od 62. Hrženjak), Turkalj, Borovac (od 90. Fridrih), Sudar, Banić, Budimir, Božić, Šandor, Krstanović. TRENER: Marko Biljan.