Lijepa atmosfera susjedskog derbija, lokalni rivalitet, gdje su obje momčadi bile posebno “nabrijane” na utakmicu. Naročito navijači domaćih, pod imenom “Ovo je transparament”, ali i mraclinski drukeri “GPP-ovci” nisu štedjeli grlo.

Mraclin je prema prilikama mogao pobjednika riješiti u prvom poluvremenu kada su kreirali zrele 3-4 šanse bez završnice. U nastavku dvoboja, nakon odmora, igrači Bune imali su svoje prilike i prijetili gostujućim vratima, ali sve je to ipak bilo nedovoljno za nešto više. Sve više je “mirisalo” kako će utakmica završiti bez pobjednika, ipak minutu prije kraja na jedan gostujući ubačaj u blizinu domaćeg gola vratar Bune loše reagira, ispala mu je lopta iz ruku što odlično prati Anđelko Domitrović zakucavši loptu u mrežu. Slavlje Mraclina moglo je početi, spomenimo da gotovo dvije i pol godine Buna nije bila poražena na svom travnjaku, tradiciju su prekinuli susjedi.

BUNA – MRACLIN 0:1

MALA BUNA. Igralište Bune. Gledatelja 120.

Sudac: Kokot (Vrbovec). Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Jantoljak (Vrbovec).

STRIJELAC: 0:1 – A. Domitrović (89).

BUNA: F. Rak, Kostadin, Jušić, Huđber, Škojc, M. Kuzmić (od 51. Šestak), Vujnović, Dumbović, M. Kuzmić, J. Rak (od 31. Mrkonjić), Ruklić. TRENER: Miroslav Lukinić.

MRACLIN: Dražić, Petravić (od 77. M. Kos), Jakovljević, Kapović, Dolibašić, J. Domitrović, Čičak, Ćevid, Onić (od 57. Bartolović), Starčević (od 70. J. Cvetnić), A. Domitrović. TRENER: Vlado Horvat.