Druga pobjeda u nizu

Nogometaši Mraclina prvom domaćom te drugom pobjedom u nizu nakon dugo vremena napustili su posljednje mjesto na ljestvici. Prošlog vikenda slavili su u Vukovini minimalnom pobjedom da bi u nedjeljnoj utakmici 10. kola bili puno uvjerljiviji kontra gostiju iz Gornje Lomnice. Krajem prve dionice sa centra igrališta se sjurio Onić koji je udesno uposlio Čička, on povratnom loptom pred vrata asistira Bobesiću koji pogađa za vodstvo. U samo dvije minute sredinom drugog dijela utakmice domaći nogometaši riješili su dilemu pobjednika. Prvotno je Čičak u 61. minuti prebacio gostujuću obranu za Anđelka Domitrovića koji rutinirano podebljava prednost, dvije minute kasnije Bobesić je iz lijepe akcije drugim golom u iznimno važnom dvoboju za Mraclin zapečatio je sudbinu Meštrice za konačnih 3:0. Trener Mraclina Vlado Horvat unio je određene promjene u momčad, doveo je nekoliko novih igrača dok su neki napustili klub. Igrači su počeli shvaćati da htijenje i odnos prema igri donose rezultat.

MRACLIN – MEŠTRICA 3:0