JŽNL, 23. kolo

Tek u petom prvenstvenom nastupu ovog proljeća Mraclin je došao do tri boda. Utakmica nije dobro počela za momčad trenera Družića, nakon tri neiskorištene šanse domaćih gosti dolaze u vodstvo.
U smiraj prvog dijela u šesnaestercu gostiju srušen je Juraj Cvetnić, iz bijele točke za poravnanje pogodio je Dean Rus. Vrlo brzo u nastavku druge dionice Matija Šimun dovodi svoju momčad u vodstvo.
Zasigurno najbolji pojedinac na terenu momčadi Mraclina Juraj Cvetnić izborio je po drugi puta kazneni udarac kojim Matija Šimun podebljava vodstvo na 3:1.
Svoju odličnu igru mladi napadač Cvetnić kruni pogotkom desetak minuta prije kraja utakmice za prvu proljetnu pobjedu 4:1.

MRACLIN – RAKOVEC 4:1

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 70.
Sudac: M. Golub. Pomoćnici: T. Golub i Kramarić (svi iz Jastrebarskog).

STRIJELCI: 0:1 – Pušić (14), 1:1 – D. Rus (42 – 11m), 2:1 – Šimun (52), 3:1 – Šimun (76 – 11 m), 4:1 – J. Cvetnić (81).

MRACLIN: Dražić, V. Štuban (od 66. V. Galeković), Čičak, T. Lučić, Bobesić, J. Domitrović, D. Rus, Starčević, Šandor, J. Cvetnić, Šimun. Trener: Emil Družić.

RAKOVEC: Jurić, Suša (od 18. Rukavina), Ribić, Grežina, Kelečić, Grgoić, Baček, Jendriš, Matić, Novoselec (od 75. Badenić), Pušić. Trener: Željko Majcen.