MRACLIN. Stara graba. Gledatelja 30. Sudac: Bratković (Velika Gorica).

STRIJELCI: 1:0 – Hrženjak (10 – 11 m), 2:0 – Hrženjak (40), 3:0 – Bermanac (85).

MRACLIN: Dražić, Krklješ, Prelec, Košković, D. Rus, I. Kos, Hrženjak, Cetić, A. Domitrović, Čičak, Čevid (još su igrali: Vrban, Cvetnić, Pastuović, Onić, Blagušević, Bermanac, V. Galeković, Lešković). TRENER: Božo Šešina.

BUNA: Odrčić, Kostadin, Šebek, Huđber, Horvačić, Kovačić, Marjanović, Sremić, Ištvanić, Muža, Lučan (još su igrali: Povoljnjak, Ruklić). TRENER: Miroslav Lukinić.

U noćnoj pripremnoj utakmici na Staroj grabi Mraclin je ugostio susjede iz Male Bune.
Domaći su došli u prednost iz kaznenog udarca u 10. minuti, prethodno je vratar gostiju Odrčić srušio Hrženjaka koji je bio siguran egzekutor sa bijele točke. Isti igrač podebljao je vodstvo u završnici prvog dijela, a pogodio u protivničku mrežu nakon što mu je asistirao sa lijeve strane Čevid.
U drugom dijelu utakmice trener Božo Šešina dao je priliku svim igračima sa klupe koji su potvrdili pobjedu trećim golom u 85. minuti, Vrban je odličnim ubačajem sa desne strane pronašao Bermanca koji poluvolejom zakucava loptu u mrežu.