Zbog odgođenog prvog proljetnog kola umjesto gostiju iz Zdenaca Mraclin je u zamjenskom susretu ugostio igrače iz Novog Čiča.
Utakmica u kojoj su gledatelji vidjeli četiri gola i podosta prilika završila je bez pobjednika.
Gosti prvi dolaze u vodstvo u 24. minuti, jedan ubačaj sa desne strane mladog Hrkovca završio je iza leđa Dražića koji očito nije dobro procijenio loptu pa je ona efektno od stative završila u domaćoj mreži. Mraclin je izjednačio rezultat pet minuta prije kraja prve dionice iz akcije gdje Hrženjak okomitom asistencijom prema golu pronalazi Domitrovića koji loptu sprema u lijevi kut nemoćnog Dolačkog.
Oba gola u nastavku postignuta su vrlo rano, u 51. minuti Hrkovac sa desne strane asistira usamljenom Novoselu za drugo vodstvo gostiju, dvije minute kasnije vratar gostiju Šimić odbija Japecov udarac što prati Hrženjak za poravnanje i konačnih 2:2.

web-mraclin-hidrel-2MRACLIN – DINAMO HIDREL 2:2

MRACLIN. Stara graba. Gledatelja 100. Sudac: Bratković (Velika Gorica).

STRIJELCI: 0:1 – Hrkovac (24), 1:1 – A. Domitrović (40), 1:2 – Novosel (51), 2:2 – Hrženjak (53).

MRACLIN: Dražić, Vrban, Blagušević, Debijađi, Čevid, Japec, Šimun, Hrženjak, D. Rus, A. Domitrović, I. Kos (još su igrali: Pastuović, Ž. Cvetnić, Bermanac, V. Galeković, Lešković). TRENER: Božo Šešina.

DINAMO HIDREL: Dolački, Risonjić, Vukadin, Sabljo, Balenović, Kitanović, Hrkovac, Milanščak, Đuksi, Kučan, Novosel (još su igrali: Šimić, Povoljnjak, Sugnetić, Tokić, Hrgović, Pudić, Škrtić, Muhić). TRENER: Mario Paviša.