1. ┼ŻUPANIJSKA LIGA ISTOK , 12. kolo

Nakon tri kola nogometa┼íi Mraclina prekinuli su rezultatsku su┼íu i vratili se u borbu za vrh. Poraz, remi i slobodno kolo “natjeralo” je trenera Pancirova i njegove pulene na igru za pobjedu. Napada─Źki red Mraclina proradio je tek pred kraj prve dionice utakmice – nakon kornera razigravaju Oni─ç i Petravi─ç, koji daje povratnu za Ivana Kosa. Napada─Ź Kos nakon su┼ínog razdoblja rutinirano, sa nekih desetak metara cilja u desni kut nemo─çnog I┼ítvani─ça. Strijelac vode─çeg gola sru┼íen je u kaznenom prostoru gostiju nakon desetak minuta igre u nastavku. Iz penala je zabio Augusti─ç i utakmicu usmjerio u mirnije vode, prema pobjedi. Kad je u 64. minuti Desput zabio iz slobodnog udarca za 3:0 utakmica je prakti─Źno bila rije┼íena.

MRACLIN – ZVEKOVAC 3:0

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: ─îun─Źi─ç. Pomo─çnici: Merka┼í i Malko─Ź.

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (42) , 2:0 – Augusti─ç (55) , 3:0 – Desput (64).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, Petravi─ç (od 85. Golubi─ç), Kapovi─ç (od 85. Cota), J. Domitrovi─ç, Desput, J. Doliba┼íi─ç, Oni─ç, Gudura┼í (od 89. A. Doliba┼íi─ç), Augusti─ç (od 74. M. Kos), Bartoli─ç (od 58. J. Cvetni─ç), I. Kos. TRENER: Marko Pancirov.

ZVEKOVAC: I┼ítvani─ç, Dom. Pucelj, M. Kova─Źevi─ç, ┼ákulec, A. Kova─Źevi─ç, D. Kova─Źevi─ç, Horvat, Peh, Dor. Pucelj, Maji─ç, Da. Pucelj. TRENER: Deni Pucelj.