1. ŽUPANIJSKA LIGA ISTOK , 12. kolo

Nakon tri kola nogometaši Mraclina prekinuli su rezultatsku sušu i vratili se u borbu za vrh. Poraz, remi i slobodno kolo “natjeralo” je trenera Pancirova i njegove pulene na igru za pobjedu. Napadački red Mraclina proradio je tek pred kraj prve dionice utakmice – nakon kornera razigravaju Onić i Petravić, koji daje povratnu za Ivana Kosa. Napadač Kos nakon sušnog razdoblja rutinirano, sa nekih desetak metara cilja u desni kut nemoćnog Ištvanića. Strijelac vodećeg gola srušen je u kaznenom prostoru gostiju nakon desetak minuta igre u nastavku. Iz penala je zabio Augustić i utakmicu usmjerio u mirnije vode, prema pobjedi. Kad je u 64. minuti Desput zabio iz slobodnog udarca za 3:0 utakmica je praktično bila riješena.

MRACLIN – ZVEKOVAC 3:0

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Čunčić. Pomoćnici: Merkaš i Malkoč.

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (42) , 2:0 – Augustić (55) , 3:0 – Desput (64).

MRACLIN: Dražić, Petravić (od 85. Golubić), Kapović (od 85. Cota), J. Domitrović, Desput, J. Dolibašić, Onić, Guduraš (od 89. A. Dolibašić), Augustić (od 74. M. Kos), Bartolić (od 58. J. Cvetnić), I. Kos. TRENER: Marko Pancirov.

ZVEKOVAC: Ištvanić, Dom. Pucelj, M. Kovačević, Škulec, A. Kovačević, D. Kovačević, Horvat, Peh, Dor. Pucelj, Majić, Da. Pucelj. TRENER: Deni Pucelj.