Utakmica na Novoj grabi u kojoj je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme. Mraclin je imao više od igre u prvom dijelu. Domaći su poveli u 12. minuti, Budimir je proigrao Hajduka u šesnaesterac, mraclinski se napadač najprije lijepo oslobodio stopera Balena te elegantno poentirao u dalji kut gostujućeg vratara Jankavića. Desetak minuta kasnije po desnom boku potegnuo je Lučić, proslijedio udesno za Hajduka čiji odličan ubačaj završava na suprotnoj strani šesnaesterca, gdje iz poluvoleja Marjanović pogađa u mrežu Kerestinčana za 2:0. Do kraja prvog dijela još su Hajduk i Budimir  imali zrele prilike koje su završile uz okvir vrata. U drugom dijelu gosti su bili ofenzivno inferiorniji, rano su smanjili rezultat kada u petercu domaćih lopta pogađa domaćeg igrača Budimira te završava u mreži. Priliku utakmice za goste nije iskoristio Ibrahimović u 63. minuti kada je izbio na Pavlovića, a mladi mraclinski vratar odlično odreagirao. Do kraja utakmice domaći igrači uspjeli su zadržati prednost za nova tri boda i sigurnu treću poziciju na tablici.

IV. NL središte Zagreb B , 21. kolo

MRACLIN – TOP KERESTINEC 2:1

SRC Nova graba. Gledatelja 100. Sudac: Tomić (Borovec). Pomoćnici: Lalić (Sisak) i Jovanović (Novska).

STRIJELCI: 1:0 – Hajduk (12), 2:0 – Marjanović (22), 2:1 – Budimir (54 – ag).

MRACLIN: Pavlović, Marjanović, J. Domitrović, Radoš, Debijađi, Budimir, V. Lučić, A. Golubić (od 46. Milatović), Koleš (od 46. I. Kos), Kaurin, Hajduk. Trener: Goran Jelavić.

TOP KERESTINEC: Jankavić, Noršić, Holetić, Ćaćić, Delač, Pagadur, Salopek, Ibrahimović, Balen, Rupčić, Stepinac (od 73. Marinović). Trener: Tomislav Jakopec.