Iako su gosti došli sa samo 9 igrača, pružali su dostojan otpor domaćinu koji je ušao u utakmicu opušteno i nekako tmurno kakvo je i vrijeme bilo toga nedjeljnog prijepodneva.
Domaćini dolaze do vodstva preko Vladimira Galekovića u 16. minuti, ali opuštenu igru Mraclina kažnjava u 22. minuti Hrvoje Šilinić te rezultat vraća na 1:1. Do kraja poluvremena kadeti NK Mraclina preko Petra Bartolića zabijaju još dva gola.
Drugo poluvrijeme Mraclinčani rutinski odrađuju te krajnji rezultat odlazi u korist domaćina – 6:2.

Nedjelja 26. ožujka, 2017. Igralište Stara graba.

NK Mraclin: Leon Dobrenić, Petar Bartolić, Danijel Posavec, Luka Đuretić, Teo Sremić, Luka Bašić, Jurica Gotić, Stjepan Cavrić, Vladimir Galeković, Matej Markulin, Ivan Posavec (od 41. minute) Dorijan Tandarić.

NK Strmec: Antonio Cvrlja, Mihael Vuk, Adrijan Kranjec, Mateo Ratkajec, Marko Vuk, David Škof, Luka Bobinec, Karlo Šilinić, Hrvoje Šilinić.