I ŽNL istok , 21. kolo

Nova graba je bila neprohodna za vodeću momčad Naftaš Ivanića. Domaća momčad trenera Marka Pancirova, koji je odlično postavio igru, utrpala je čak pet golova vodećim “naftašima” – kojima je ovo drugi poraz, prvi su doživjeli još u I. kolu, krajem lanjskog kolovoza. Nogometaši Mraclina u drugoj dionici ovog dvoboja odigrali su najboljih 45 minuta u dosadašnjem dijelu prvenstva. Seriju golova započeo je Filip Onić, prvotno je u gostujućem kaznenom prostoru nepropisno zaustavljen Robert Petravić, da bi Onić sa bijele točke pogodio za vodstvo. Napadač domaćih Ivan Kos svojim prvim golom u 56. minuti pospremio je odbijanac golmana u gostujuću mrežu i usmjerio utakmicu prema pobjedi. U 65. i 74. minuti Kos dodatno podebljava svoj konto na hat-trick. Tek što se krenulo sa centra nakon 4:0 Kos je pobjegao gostujućoj obrani i nesebično asistirao suigraču Jurju Cvetniću za konačnih 5:0. Najbolji u domaćim redovima bili su Ivan Kos i Robert Petravić, iako za prikazanu izvedbu treba pohvaliti čitavu momčad i domaće navijače GPP, koji su uz dobru atmosferu glasnim pljeskom i povicima bodrili svoje igrače.

Foto-galerija: Vitomir Štuban