Igralište Dinamo (H). 10. lipnja, 18.30 sati
Dinamo (H) – Mraclin 2:3

STRIJELCI: Bartolić, Zgurić, Posavec

Novo Čiče – Nakon loše izvedbe u zadnjoj domaćoj utakmici, morali smo vratiti dug koji smo tada napravili. Znatno bolja izvedba, sa kompaktnošću i inicijativom većinom na suparničkoj polovici, te čvrstoća u veznom redu, obilježila je prvo poluvrijeme. Nakon odličnog prodora po desnoj strani Mrkoci pronalazi Bartolića za vodstvo, a nekoliko trenutaka kasnije odličnu povratnu loptu, Zgurić sa 25 metara prizemnim odmjerenim udarcem šalje tik uz stativu za povećanje vodstva. S tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom dijelu, nakon izmjena, igra više nije bila homogena pa su veze lako pucale. Domaćin se vratio na 2:1, da bi minutu kasnije Posavec vratio sigurnost. Pred sam kraj, iz slobodnog udarca Dinamo zabija te postavlja konačan rezultat, jer u zadnjih nekoliko minuta više nije bilo konkretnih ideja.

Prvenstvo je završilo, koliko uspješno to ćemo rezimirati, no mlada momčad, najmlađa u Ligi, zaista je polučila dobar rezultat, premda se bodovno moglo i mnogo više. Predstojećih mjesec dana najveći je posao na treneru, jer ovo su ključni trenutci u kojima se odlučuje o povjerenju za nastavak, te slaže mozaik za sljedeću sezonu.

Ako se zamišljeno realizira, bit će mnogo novih iznenađenja, o kojima ćete moći čitati na našem portalu.