MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sudac: Blažević (Prigorje Brdovečko). Pomoćnici: Družanović i Horvatić (oba iz Zaprešića).

STRIJELCI: 0:1 – Samarđija (18), 0:2 – Samarđija (20), 0:3 – Samarđija (40), 1:3 – I. Kos (45), 2:3 – Feljan (82).

MRACLIN: Dražić, Starčević, J. Domitrović, Kapović, Ćevid (od 65. M. Kos), Bobesić, Šandor, Čičak, Onić (od 52. Feljan), A. Domitrović (od 80. V. Štuban), I. Kos. TRENER: Nino Matković.

KUPINEC: Bolšec, Maretić, Lencur (od 52. Kolar, od 86. Zorić), Popović, M. Golojuh, N. Golojuh, Mravak (od 82. Pendić), Patljak, Všetečka, Samarđija, Anić. TRENER: Tomislav Kelava.

U nastavku proljetnog dijela prvenstva, u utakmici gdje samo pobjeda znači priključak momčadima koje traže opstanak Mraclin je pokleknuo već u prvom poluvremenu. Iznimno lošu igru Mraclina u fazi obrane gosti kapitaliziraju preko gostujućeg igrača Marko Samarđije koji do 40. minute hat-trickom u potpunosti ruši nade domaćih. Iako je u samoj završnici Ivan Kos smanjio rezultat u nastavku gosti relativno lako kontroliraju događanja na terenu. U zadnjih desetak minuta na proigravanje Mateja Čička neopreznost obrane gostiju kažnjava Stjepan Feljan koji pogađa za konačnih 2:3.