Jednosmjerna utakmica u čitavom tijeku. Rezultat zorno govori tko je bio gazda u dvorištu. Domaća mraclinska momčad pod vodstvom trenera Marka Biljana rastrčana, goropadna i raspucana. Postignuti golovi ravnopravno podijeljeni po poluvremenima. Mraclin je u samom začetku dvoboj otvorio pogotkom mladog Frana Lukavečkog iz blizine, potom je kapetan Igor Hajduk srušen u kaznenom prostoru za najstrožu kaznu koju je osobno realizirao, a treći pogodak djelo je Dominika Smolkovića koji glavom nakon kornera loptu sprema u zelinsku mrežu. U drugom dijelu utakmice spomenimo prečku gostiju, ali i totalni potop momčadi trenera Dražena Biškupa koja u zadnjih petnaestak minuta prima još tri gola. Strijelci Marin Sudar, Ivan Kos i Filip Dianežević trasirali su rezultatsku šesticu za najvišu ovojesensku pobjedu momčadi Mraclina u dosadašnjem dijelu natjecanja.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B, 11. kolo

MRACLIN – ZELINA 6:0

Stadion Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Bionda (Zaprešić). Pomoćnici: Šimunjak (Zaprešić) i Žakman (Zagreb).

STRIJELCI: 1:0 – Lukavečki (3), 2:0 – Hajduk (20 – 11 m), 3:0 – Smolković (32), 4:0 – Sudar (75), 5:0 – I. Kos (81), 6:0 – Dianežević (84).

MRACLIN: Zagorac, Smolković, J. Domitrović, Rajić (od 46. Marjanović), B. Dandić (od 78. Grižić), Godinić, Rakas (od 57. Matić), Kaurin (od 46. I. Kos), Brdek (od 57. Dianežević), Lukavečki (od 57. Đurašić), Hajduk (od 57. Sudar). TRENER: Marko Biljan.

ZELINA: Bermanec, Sviben, Vlajsović, Grošinić, Stanojević, Bubnjar, Haramina, Grabovac, Krajinović, Ravlić (od 46. Levanić), Djokić. TRENER: Dražen Biškup.