Na gostovanju u sisačkom naselju Galdovo momčad Mraclina je dominirala i s po dva postignuta pogotka u svakom poluvremenu vraća se s tri nova boda. Novak u ligi, momčad Frankopana, potajno se nadala barem bodu protiv nadmoćnijeg protivnika, no već u prvom dijelu dilemu oko bodova riješili su mraclinski strijelci Brdek i Hajduk. I u drugom dijelu utakmicom su dirigirali gosti iz Mraclina, a uvjerljivu pobjedu na galdovačkom igralištu uz Savu potvrdili su Matić i Sudar u 63. i 67. minuti. U završnici dvoboja gosti su se poprilično ispromašivali, a mogli su barem još do tri-četiri gola prema neiskorištenim prilikama.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B, 4. kolo

FRANKOPAN – MRACLIN 0:4

SISAK. Stadion u Galdovu. Sudac: Ptičar (Repušnica). Pomoćnici: Jovanović (Novska) i Militinović (Zbjegovača).

STRIJELCI: 0:1 – Brdek (30), 0:2 – Hajduk (39), 0:3 – Matić (63), 0:4 – Sudar (67).

FRANKOPAN: Rimaj (od 46. Trepša), Vujaković (od 57. Smuđ), Radasković (od 68. Dakić), Sertić, Babić (od 49. Prpić), Varačić, Ćalić, Belčić, Avramović, Cvijanović, Šargač. TRENER: Dean Medarević.

MRACLIN: Zagorac (od 75. Matejčić), Smolković, J. Domitrović (od 70. Rakas), Rajić, B. Dandić, Ivanković, Matić, Brdek (od 60. Borovec), Godinić (od 46. Dianežević), Đurašić (od 46. Marjanović), Hajduk (od 60. Sudar). TRENER: Marko Biljan.

Foto galerija: Vitomir Štuban