MRACLIN – DINAMO HIDREL 2:1

MRACLIN, 12. veljače 2017. Igralište Stara graba. Gledatelja 40. Sudac: Mužar (Velika Gorica).

STRIJELCI: 1:0 – A. Domitrović (28), 2:0 – M. Kos (86), 2:1 – Mikulinec (90).

MRACLIN: Dražić, M. Kos, J. Domitrović, Kapović, Ćevid, Bobesić, Šandor, Onić, A. Domitrović, Šimun, I. Kos (još su igrali: N. Feljan, Čičak, Starčević, J. Cvetnić, V. Štuban, V. Galeković, D. Rus, S. Feljan). TRENER: Nino Matković.

DINAMO HIDREL: Sabolić, Vukadin, Sabljak, Balenović, Kučan, Milanščak, Dodlek, Mikulinec, M. Rus, Đuksi, Novosel (još su igrali: Gmižić, Hrgović, Pudić). TRENER: Stiven Žitnik.

U drugom pripremnom susretu momčad Mraclina prikazala je vrlo dobru igru. Trener Nino Matković imao je na raspolaganju kompletan igrački kadar tako da su svi dobili priliku i pokazali borbenost i htijenje na terenu.

Mraclin je poveo u 28. minuti iz akcije u kojoj Ivan Kos upućuje nisku loptu pred vrata gostiju, koju golman odbija na noge Anđelku Domitroviću koji ne griješi. Minutu kasnije Matija Šimun je iz daljine uzdrmao vratnicu.

Terenski inicijativniji domaći igrači do povećanja vodstva dolaze pred kraj susreta. Iskosa sa lijeve strane slobodnjak je na bližu vratnicu uputio Matej Čičak, a gostujući golman po drugi puta slabo reagira što koristi Mario Kos i trese mrežu momčadi iz Novog Čića.

U samoj završnici gostujući igrač Mikulinec je pobjegao obrani domaćih i pogodio za konačnih 2:1.