Nakon četiri pripremne utakmice (ZET – Mraclin 3:3, Mraclin – Lomnica 1:3, Mraclin – Zelengaj 1:0 i Mraclin – Mladost 3:3), nogometaši Mraclina u posljednjem pripremnom susretu prije nastavka proljetnog dijela prvenstva ugostili su nekad eminentni hrvatski klub NK Zagreb. Samo zbog neefikasnosti napadača domaća momčad upisala je minimalan poraz. Poznato je da su pripremne utakmice vrlo nezahvalne što se tiče rezultatata, a kako je momčad odreagirala na pripremno razdoblje pokazat će vrlo brzo natjecateljski dio koji je pred vratima.

Uvodnih dvadeset minuta igra se odvijala uglavnom na sredini terena. Prva prilika za domaće tek u 22. minuti kada je udarcem s distance zaprijetio Kaurin, što je neutralizirao vratar gostiju Gašparić. Spomenuti vratar spasio je svoju momčad u 28., 31. i 32. minuti odličnim intervencijama kad su u prilikama bili Jurić, Marjanović i Milatović. U 45. minuti iz jednog pravog zicera Kaurin je prebacio protivnički gol. U drugoj dionici utakmice promjene igrača na obje strane, što se pozitivno odrazilo uglavnom na goste. Bili su konkretniji za taj jedan gol, ali i lakše su rješavali napadačke pokušaje domaće momčadi prema svom golu, čega i nije bilo mnogo kao u prvom dijelu. Gol odluke iz 57. minute pao je iz akcije kada je igrač Zagreba Čuču probio lijevu stranu i povratnom loptom asistirao Brajkoviću koji s nekih 16 metara pogađa u lijevi kut Crnolateca.

Igralište Stara graba. Gledatelja 30. Sudac: Stjepan Sučić.

STRIJELAC: 0:1 – Brajković (57).

MRACLIN: Dražić, Marjanović, J. Domitrović, Radoš, B. Dandić, Klarić, Dadović, Jurić, Kaurin, Hajduk, Milatović (još su igrali: Crnolatec, Pavlović, I. Kos, V. Lučić, Koleš, Debijađi i Vidović). Trener: Goran Jelavić.

ZAGREB: Gašparić, Banjac, Arijel, Tarle, Joshua, Vlajsović, Ružić, Čuču, Jurilj, Puškarić, Jose (još su igrali: Dominković, Pinčuk, Zbožil, Ravlić, Cho, Brajković, Vinčić, Bojko, Martin i Bogdan). Trener: Dražen Medić.